:: جمعه, 1 بهمن 1400

برنامه مسابقات هفته های سوم و چهارم قهرمانی نونهالان کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 337 ] - چهارشنبه, 10 آذر 1400
برنامه مسابقات هفته های سوم و چهارم قهرمانی نونهالان کشور

برنامه مسابقات هفته های سوم و چهارم قهرمانی نونهالان فصل 1401-1400 اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است: هفته...

برنامه مسابقات هفته های سوم و چهارم قهرمانی نونهالان فصل 1401-1400 اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته سوم:

دوشنبه 15 آذر
شاهین شیراز-پارس برازجان- ساعت 14- ورزشگاه دستغیب شیراز

چهارشنبه 17 آذر
ایمان سبز شیراز- فولاد هرمزگان- ساعت 14- ورزشگاه دستغیب شیراز

پنجشنبه 18 آذر
پیشگامان مشهد-استیل البرز آق قلا- ساعت 14- ورزشگاه تختی1 مشهد
سپاهان گرگان-شاهین آمل - ساعت 14- ورزشگاه آزادی گرگان
پدیده ساری- ذوب آهن نسل جوان مشهد - ساعت 14- ورزشگاه اختصاصی ساری
نوین فولاد یزد-مس رفسنجان- ساعت 14- ورزشگاه نعمیری یزد
مس کرمان- آرمان شیراز - ساعت 14- ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
استقلال بوشهر- پارسوماش اهواز- ساعت 14- ورزشگاه بهشتی بوشهر
فولاد خوزستان- وصال شیراز - ساعت 14- ورزشگاه اختصاصی  اهواز

پنجشنبه 25 آذر
اینده سازان اصفهان- کیا تهران - ساعت 14- ورزشگاه دانشگاه اصفهان
ملوان بندرانزلی- دوستی مهر تهران - ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری اردبیل- عقاب زاگرس نوین کرمانشاه- ساعت 14- ورزشگاه نمین نمین
زاگرس مهاباد- دبیر تبریز- ساعت 14- ورزشگاه آزادی مهاباد
شهید امینی همدان- مهدیه تبریز- ساعت 14- ورزشگاه شمسی پور همدان

جمعه 26 آذر
صنعت گیلان- سپاهان اصفهان - ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته چهارم

پنجشنبه 25 آذر
شاهین آمل- متین بابل- ساعت 14- ورزشگاه اجبارکلا آمل
استیل البرز آق قلا- پدیده ساری- ساعت 14- ورزشگاه شهداء آق قلا
ذوب آهن نسل جوان مشهد- سپاهان اصفهان- ساعت 14- ورزشگاه تختی1 مشهد
آرمان شیراز- خلیج فارس شیراز- ساعت 14- ورزشگاه دستغیب شیراز
مس رفسنجان- ایمان سبز شیراز- ساعت 14- ورزشگاه تختی رفسنجان
فولاد هرمزگان –مس کرمان - ساعت 14- ورزشگاه تربیت بندرعباس
پارسوماش اهواز- آریان اهواز - ساعت 14- ورزشگاه کارگر اهواز
پارس برازجان- فولاد خوزستان- ساعت 14- ورزشگاه دانشگاه برازجان

جمعه 26آذر
وصال شیراز-استقلال بوشهر- ساعت 14- ورزشگاه دستغیب شیراز

پنجشنبه 2 دی
مهدیه تبریز- عقاب زاگرس نوین- ساعت 13:30- ورزشگاه مرزداران تبریز

جمعه 3 دی
زاگرس مهاباد- شهرداری اردبیل- ساعت 13:30- ورزشگاه آزادی مهاباد
دبیری تبریز- شهید امینی همدان- ساعت 13:30- ورزشگاه مرزداران تبریز
اینده سازان اصفهان- صنعت گیلان- ساعت 13:30- ورزشگاه دانشگاه اصفهان
دوستی مهر تهران-سپاهان اصفهان- ساعت 13:30- ورزشگاه غدیر تهران
کیا تهران-  ملوان بندر انزلی- ساعت 13:30- ورزشگاه بعثت مادران تهران


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول