:: جمعه, 8 مهر 1401

پیام تبریک هیأت فوتبال بمناسبت هفته بسیج

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 421 ] - جمعه, 28 آبان 1400
پیام تبریک هیأت فوتبال بمناسبت هفته بسیج

هیأت فوتبال استان تهران طی پیامی هفته بسیج را به بسیجیان خصوصاً بسیجیان ورزشی و فوتبالی استان تبریک گفت . به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ در متن...

هیأت فوتبال استان تهران طی پیامی هفته بسیج را به بسیجیان خصوصاً بسیجیان ورزشی و فوتبالی استان تبریک گفت .

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ در متن این پیام آمده است: بسیج یک مفهوم فراگیر و شجره طیبه و یک سلاح معنوی بی نظیر، یک داروی شفابخش کم نظیر، یک نسخه نجاتبخش سیاسی الهی، یک طرح فوق العاده، یک قدرت بلامنازعه، یک وحدت گسست ناپذیر و در یک کلام سیمای اندیشه علوی و نبوی است که مبدا ومبتکر آن ابر مرد تاریخ معاصر حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه است وحافظ و پیش برنده آن جانشین شایسته شان امام خامنه ای و موجب حفظ و تقویت و ترویج و اشاعه وجهانی کردن فرمول آن تک تک بسیجیان جان بر کف و مخلصی هستند که همانا فداکاری وایثار را سرلوحه کار وافکار واندیشه خود قرار داده اند وآگاهانه در این مسیر باور شده مقاومت می کنند. 
بسیجیان مخلص ایامتان مبارک. 

هفته بسیج که یاد آور شور وشوق و روزهای معنی شدن ایثار واز خودگذشتگی است را محضر تک تک بسیجیان خصوصاً بسیجیان ورزشی و فوتبالی استان تبریک وتهنیت عرض مینماییم و افتخار داریم که ایامی از عمرمان را در خدمت بسیج و بسیجی بودیم وافتخاری بالاتر از آن نیست.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول