:: جمعه, 8 مهر 1401

جلسه هم اندیشی رئیس واحد آموزش فدراسیون با دکتر شیرازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 360 ] - پنجشنبه, 27 آبان 1400
جلسه هم اندیشی رئیس واحد آموزش فدراسیون با دکتر شیرازی

جلسه هم اندیشی دکتر نکیسا رئیس واحد آموزش فدراسیون فوتبال با دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛...

جلسه هم اندیشی دکتر نکیسا رئیس واحد آموزش فدراسیون فوتبال با دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ در این جلسه که با حضور آقایان تیموری دبیر هیات، امامی مسئول کمیته آموزش، حسینی مسئول واحد جوانان و استعدادیابی هیات و سرکار خانم نصیری دبیر کمیته بانوان هیات فوتبال برگزار شد. دکتر شیرازی ضمن خیرمقدم به دکتر نکیسا درخصوص مباحث مرتبط به آموزش هیات فوتبال استان تهران به بحث و گفتگو پرداختند. انتظارات هیات فوتبال از آموزش فدراسیون فوتبال از مباحث قابل اهمیت جلسه بود تا در آینده نزدیک کلاس های آموزشی متعددی در اختیار پایتخت قرار گیرد تا به طور کاربردی شاهد حضور افراد دارای تمایل به آموزش در دوره های مختلف مربیگری باشیم که مراحل توسعه در این رشته جذاب و پرمخاطب را طی کنند. همچنین در خصوص مباحث مرتبط دیگر همچون صدور گواهینامه های مربیگری و یکسان سازی در رابطه با استانداردهای آموزشی بحث و بررسی شد. 

در نهایت جناب دکتر نکیسا با ابراز رضایت و خشنودی از برگزاری کلاس مربیگری بانوان که در هتل آکادمی در حال برگزاریست؛ مراتب تشکر از کمیته آموزش و دپارتمان و همچنین سرکار خانم نصیری دبیر کمیته بانوان را ابراز داشتند و اشاره نمودند که این کلاس ها به نفع شایسته و مطلوبی در حال برگزاریست. ایشان ضمن نظارت خود در دوره های مذکور ابراز امیدوار ی نمودند که مابقی کلاس ها استان و سایر استان ها نیز از این الگو تبعیت کنند.

علاوه بر آن نامبرده به 122 دوره درخواستی هیات فوتبال استان تهران اشاره داشت که تاکنون با 56 مورد آن موافقت شده است که نسبت به تعیین مدرس دوره های مورد مذکور از فردا اقدام خواهد شد.

همچنین انتظارات فدراسیون فوتبال در خصوص دوره های آموزشی در تهران و سایر استان ها از نظر نامبرده مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. همچنین وی برگزاری از این دست جلسات را به فال نیک گرفتند که موجب تعامل سازنده با هیات فوتبال خواهد شد تا راه علاقمندان به کلاس های آموزشی جهت اهداف و ایده آل هایشان هموار گردد.

در خاتمه از زحمات دکتر نکیسا تقدیر و تشکر بعمل آمد.
مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول