:: دوشنبه, 4 مهر 1401

دلیل موافقت با برگزاری دیدار پیکان در کرج از سوی دبیر هیات اعلام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 243 ] - چهارشنبه, 26 آبان 1400
دلیل موافقت با برگزاری دیدار پیکان در کرج از سوی دبیر هیات اعلام شد

دبیر هیات فوتبال استان تهران دلایل موافقت با برگزاری دیدار پیکان و فجرسپاسی در کرج را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ عباس تیموری در ...

دبیر هیات فوتبال استان تهران دلایل موافقت با برگزاری دیدار پیکان و فجرسپاسی در کرج را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ عباس تیموری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دلیل موافقت هیات فوتبال تهران با برگزاری دیدار پیکان و فجرشهید سپاسی در ورزشگاه انقلاب کرج، اظهار داشت: با توجه به شرایط ورزشگاه شهدای شهرقدس، ناآماده بودن زمین ورزشگاه تختی، برگزاری دیدار جام حذفی بین تیم های سایپا و شاهین در ورزشگاه دستگردی در روز شنبه هفته آینده و اینکه بعد از این مسابقه هم در فاصله زمانی کم، دو بازی دیگر دسته اول در مجموعه دستگردی برگزار می شود، چاره ای جز موافقت با درخواست باشگاه پیکان برای میزبانی از فجر در کرج نداشتیم در غیر این صورت زمین دستگردی آسیب می دید.

وی افزود: از اداره کل ورزش و جوانان تهران قول مساعد گرفتیم هرچه سریع تر ورزشگاه تختی  را به چرخه بازی های لیگ برتر و لیگ دسته اول بازگردانند. به ما اعلام کرده اند این استادیوم را تا دی می رسانند و مدیرکل برای تحقق این موضوع در حال تامین اعتبار است. سعی داریم تعاملی با شورا و شهرداری شهرقدس به وجود بیاوریم تا ورزشگاه شهدای شهرقدس هم زودتر برای ادامه بازی ها آماده شود تا هوادار و پیکان بتوانند بازی های خود را در آن برگزار کنند. ورزشگاه دستگردی هم فعلا در اختیار تیم سایپا است.

دبیر هیات فوتبال تهران تصریح کرد: مشکل اصلی ما در تهران کمبود ورزشگاه مناسب برای برگزاری دیدارهای لیگ برتر و لیگ یک است.  برخلاف تهران که همیشه 5-4 تیم لیگ برتری دارد در شهرهایی مثل مشهد، اصفهان، خوزستان، شیراز در سال های اخیر ورزشگاه جدید ساخته شده است. هیات فوتبال هم در این ماجرا نقشی ندارد. تیم های حاضر در لیگ حرفه ای باید 2 زمین به سازمان لیگ معرفی کنند تا در صورت به مشکل خوردن زمین اصلی خود، از دومین زمین استفاده کنند اما پایتخت کشورمان که 60 درصد فوتبال کشور ردر اختیار آن است، کمترین امکانات را در اختیار دارد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول