:: جمعه, 8 مهر 1401

قرعه کشی مسابقات لیگ یک استان تهران و لیگ برتر توابع برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 6168 ] - سه شنبه, 18 آبان 1400

قرعه کشی مسابقات لیگ یک استان تهران و لیگ برتر توابع برگزار شد

قرعه کشی رقابت های لیگ یک استان تهران و لیگ برتر بزرگسالان توابع در فصل 1400 در تاریخ 17 آبان ماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده ا... 3 out of 5 based on 4 ratings.
قرعه کشی مسابقات لیگ یک استان تهران و لیگ برتر توابع برگزار شد

قرعه کشی رقابت های لیگ یک استان تهران و لیگ برتر بزرگسالان توابع در فصل 1400 در تاریخ 17 آبان ماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده ا...

قرعه کشی رقابت های لیگ یک استان تهران و لیگ برتر بزرگسالان توابع در فصل 1400 در تاریخ 17 آبان ماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام هیات فوتبال پخش گردید.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ قرعه کشی مسابقات لیگ یک تهران و لیگ برتر توابع رده بزرگسالان سال 1400 استان تهران در حضور دکتر شیرازی رئیس، دکتر پاکضمیر رئیس کمیته مسابقات، معراج شیرازی مدیر ویژن تهران، آقایان خوشرو، مدرس زاده، حسینی، کامیانی و خبیری اعضای کمیته مسابقات و برخی از روسای هیات فوتبال های توابع در ساختمان هیات فوتبال برگزار گردید که بدلیل شیوع ویروس کرونا و براساس دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا در ورزش بدون حضور مسئولین تیم ها برگزار گردید و مراسم از طریق صفحه اینستاگرام هیات فوتبال به طور زنده برای مخاطبین فوتبال پایتخت پخش گردید.

برای مشاهده جدول مسابقات هر رده کافیست بر روی نام رده مربوطه کلیک فرمایید:

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول