:: جمعه, 8 مهر 1401

حمایت جمعیت حامیان هواداران فوتبال از تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 215 ] - سه شنبه, 18 آبان 1400
حمایت جمعیت حامیان هواداران فوتبال از تیم ملی

جمعیت حامیان هواداران فوتبال با انتشار بیانیه ای از تیم ملی فوتبال ایران حمایت کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، جمعیت حامیان هواداران فوتبال...

جمعیت حامیان هواداران فوتبال با انتشار بیانیه ای از تیم ملی فوتبال ایران حمایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، جمعیت حامیان هواداران فوتبال با انتشار بیانیه ای در آستانه بازی با لبنان از تیم ملی حمایت کرد. در متن بیانیه آمده است:  با عنایت به روند شکست ناپذیری تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در 11 بازی اخیر این تیم از سری مسابقات بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، با احتساب 10 پیروزی و یک تساوی، جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران ضمن قدردانی از تمامی عزیزانی که در سطوح مختلف برای موفقیت فوتبال کشور ایفای نقش نمودند، ادامه ی روند این پیروزی ها را در مسابقات پیش رو نیز از صمیم قلب آرزو می نماید.

 ضمنا این جمعیت بر اساس  وظیفه ی ذاتی و برنامه های فرهنگی ورزشی خود،از تمامی هموطنان ارجمند به ویژه فوتبالدوستان و دست اندرکاران ورزش کشور دعوت به عمل می آورد تا با همبستگی و توجه ویژه نسبت به استمرار موفقیت های بدست آمده، در جهت حمایت های همه جانبه از  تمامی ارکان تیم ملی، مدیران و مسئولان مربوطه مشارکت فرمایند.

 در این راستا، از نقش بی بدیل اصحاب رسانه در ایجاد همدلی میان هواداران عزیز و دست اندرکاران خدوم عرصه  ورزش و یکپارچه سازی اهداف فرهنگی ورزشی و در نهایت ارائه ی حمایت های بی دریغ و چند منظوره ی ایشان از تیم ملی، نباید غافل بود چرا که تجربه نشان داده است؛ در اغلب موارد، جهت دهی به افکار عمومی در مسیر صحیح، همواره یکی از عوامل مهم انسجام ملی بوده است و در خصوص حال و هوای فعلی تیم ملی نیز رسانه به مفهوم کلی آن، می تواند بعنوان اعجاز این روز های عصر ارتباطات موجب انگیزه ی مضاعف و همچنین تقویت روحیه ی پهلوانی و قهرمانی و درخشش دلیرمردان تیم ملی میهن عزیزمان شود و در ادامه نیز ضمن حفظ رتبه ی نخست فوتبال آسیا، شاهد سیر صعودی جایگاه فوتبال جمهوری اسلامی ایران در رنکینگ جهانی باشیم ان شاالله.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول