:: جمعه, 8 مهر 1401

اطلاعیه هیات فوتبال برای صدور کارت پوشش تصویری فصل 1400

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 671 ] - دوشنبه, 17 آبان 1400
اطلاعیه هیات فوتبال برای صدور کارت پوشش تصویری فصل 1400

هیات فوتبال استان تهران شرایط ثبت نام و صدور کارت پوشش تصویری رسانه ها برای لیگ 1400 استان تهران را اعلام کرد.‏ ‏گزارشگران، عکاسان و تصویربرداران ‏رسانه های ‏...

هیات فوتبال استان تهران شرایط ثبت نام و صدور کارت پوشش تصویری رسانه ها برای لیگ 1400 استان تهران را اعلام کرد.‏

‏گزارشگران، عکاسان و تصویربرداران ‏رسانه های ‏فعال در حوزه فوتبال تهران که قصد دارند در فصل 1400 مسابقات استان تهران را پوشش دهند می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه 22 آبان ماه در سامانه الکترونیکی هیات فوتبال ثبت نام نمایند؛ مدارک خود را بارگذاری نمایند و کد 1021 خود را دریافت کنند.

قراردادن عکس پرسنلی جدید (سه در چهار تمام رخ رنگی با ‏زمینه ‏سفید)، کارت ملی شماره ثابت و موبایل معتبر در هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

متقضیان می بایست کد شپای سامانه الکترونیکی هیات فوتبال خود را به همراه تصویر معرفی نامه معتبر از رسانه شان و یا معرفی نامه معتبر از باشگاه حاضر در مسابقات استان تهران (سهمیه هر باشگاه فقط یک عکاس) را که به مهر و امضای بالاترین مقام مسئول رسانه یا باشگاه خود رسیده است و همچنین کارت خبری وزارت ورزش خود را به شماره واتس آپ 09222724468 ارسال نمایند یا به دفتر روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران تا پایان روز شنبه 22 آبان تحویل دهند.

لازم به ذکر است تاریخ تحویل آی دی کارت ها از طریق سایت هیات فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

سامانه جهت ثبت نام: http://www.football-tehran.com/samane


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول