:: جمعه, 8 مهر 1401

پیام تبریک هیات فوتبال به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 339 ] - پنجشنبه, 6 آبان 1400
پیام تبریک هیات فوتبال به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی

هیات فوتبال استان تهران به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی پیام تبریکی به این شرح صادر کرد. بفرموده حضرت امام خمینی (ره): رهبر ما آن طفل 13 ساله ای است که با قلب ...

هیات فوتبال استان تهران به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی پیام تبریکی به این شرح صادر کرد.

بفرموده حضرت امام خمینی (ره):
رهبر ما آن طفل 13 ساله ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صد ها زبان و قلم ما بزرگ تر است ، با نارنجک ، خود را زیر تانک دشمن انداخت و آن را منهدم نمود و خود نیز شربت شهادت نوشید.

شهید فهمیده یکی از هزاران شهید دانش آموزی است که به هم سن سالان خود درس ایثار و ازخود گذشتگی داد و در تاریخ پر شکوه ایران اسلامی نام خود را جاودانه کرد.

بدون شک یکی از موهبت های نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل نهاد بسیج دانش آموزی است که در دامن خود شهدای دانش آموز بسیاری نظیر شهید فهمیده تربیت نموده که در ایام تحصیل و دانش آموختگی، در کسوت بسیجی قهرمانانه به سوی جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت و آسمانی شد.

هیات فوتبال استان تهران، این هفته و شهادت محمد حسین فهمیده و روز نوجوان را به همه اقشار جامعه بالاخص دانش آموزان و نوجوانان بسیجی و جامعه فوتبال تبریک عرض می کند و از تمامی جوانان و نوجوانان می خواهد با تاسی به شهدای گرانقدر از تمامی ظرفیت ها و توانایی های خود در جهت کسب علم و دانش بهره گیرند و همزمان با پرداختن به ورزش جهت نیل به فضائل جوانمردی و کسب افتخارات و قهرمانی های فردی و ملی کوشش کنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول