:: جمعه, 8 مهر 1401

پیام تبریک هیات فوتبال به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 313 ] - دوشنبه, 26 مهر 1400
پیام تبریک هیات فوتبال به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

هیات فوتبال استان تهران در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به اهالی ورزش و تمامی دست اندکاران زحمت کش این قشر تبریک گفت. بدون شک تمامی مسئولین و دست اندرکاران...

هیات فوتبال استان تهران در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به اهالی ورزش و تمامی دست اندکاران زحمت کش این قشر تبریک گفت.

بدون شک تمامی مسئولین و دست اندرکاران در عرصه ورزش و فوتبال برای توسعه، رشد و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی گام بر می دارند چرا که ورزش به عنوان یک ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد به صورت عام و نیز به عنوان یک رکن اساسی و حیاتی برای حضور در فعالیت های اجتماعی از اهمیت خاصی برخوردار است.

ورزش ایران با توجه به سرمایه انسانی جوان و مستعد شرایط مناسبی را برای رشد و موفقیت دارد و می تواند عرصه پیشرفت را برای جوانان فراهم آورد.

بدون شک تلاشهای شبانه روزی دست اندرکاران و مسئولین در ورزش و خصوصا فوتبال کشور باعث خواهد شد تا در این عرصه شاهد رشد و شکوفایی و در نهایت افتخار آفرینان غیورمردان و بانوان این مرز و بوم باشیم.

هیات فوتبال استان تهران هفته تربیت بدنی را به تمامی ورزشکاران خصوصا فعالین در حوزه فوتبال پایتخت ایران را تبریک عرض می نماید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول