:: دوشنبه, 17 مرداد 1401

پیام تبریک هیات فوتبال به مناسبت هفته ناجا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 272 ] - شنبه, 17 مهر 1400
پیام تبریک هیات فوتبال به مناسبت هفته ناجا

هیات فوتبال استان تهران با انتشار پیامی هفته ناجا را به فرماندهان، کارکنان خدوم و نیروهای زحمتکش نیروی انتظامی تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال است...

هیات فوتبال استان تهران با انتشار پیامی هفته ناجا را به فرماندهان، کارکنان خدوم و نیروهای زحمتکش نیروی انتظامی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران متن پیام به شرح ذیل است:

امنیت امروز کشور مرهون تلاش های خستگی ناپذیر نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی است و در این میان نقش نیروی انتظامی در تامین و حراست از نظم و امنیت داخلی، درخشان و غیرقابل انکار است.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اقتدار، صلابت، رافت و مهربانی همواره و در همه حال در کنار مردم بوده و خالصانه در راه ایجاد امنیت و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی خدمت کرده و بعضاً پرسنل این نیرو در راه دفاع از حریم امن جامعه به درجه رفیع شهادت نائل شده اند.

هیات فوتبال استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا، هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم و کلیه کارکنان و دلاورمردان این نیروی خدوم که با مجاهدت شبانه روزی در راه تأمین نظم و امنیت تلاش می نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدمات ارزشمند، اخلاص و تعهد این عزیزان صمیمانه قدردانی می نماید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول