:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

پیام ریاست هیات فوتبال به مناسبت هفته دفاع مقدس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 398 ] - سه شنبه, 30 شهریور 1400
پیام ریاست هیات فوتبال به مناسبت هفته دفاع مقدس

رئیس هیات فوتبال استان تهران در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با اشاره به فعالیتها و اقدامات ارزنده فعالان حوزه سلامت در کشور عنوان داشت، همدلی و و...

رئیس هیات فوتبال استان تهران در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با اشاره به فعالیتها و اقدامات ارزنده فعالان حوزه سلامت در کشور عنوان داشت، همدلی و وفاق دوباره ملت ایران با تلاش همه مدافعین حریم و حرم و سلامت کشور حماسه هائی نو خلق کرد که باز هم نمی توان با هنرمندانه ترین شیوه ها آنگونه که باید به تصویرشان کشید.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ در پیام دکتر شیرازی آمده است: 

 به عنوان یکی از خدمتگزاران این کشور عزیزمان جا دارد که با گرامی داشت هفته دفاع مقدس یاد کنیم از شهدای عزیزی که شجره طیبه ی انقلاب اسلامی را با خون خود آبیاری کردند و توانستند با مقاومت مقتدرانه خود در مقابل تجاوز کسانی که با نیت نابودی انقلاب اسلامی آمده بودند دفاع جانانه ای داشته باشند. در مدت 8 سال دفاع مقدس نشان دادیم که کشور عزیزمان در مقابل آنان صف آرایی و شکستشان خواهند داد و لذا آن هایی هم که در آینده چنین فکری در سرشان باشد که بخواهند کوچکترین تجاوزی به خاک ما داشته باشند، باآن ها برخورد شدید و قاطعانه ای خواهد شد. کما اینکه در دوران دفاع مقدس عزیزان رزمنده ی ما در جبهه ی حق علیه باطل این کار را انجام دادند که در اینجا جا دارد یاد و خاطره ی آن ها را گرامی بداریم.

در پایان با درود به روح شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تا دفاع از حرم و حریم سلامت مردم عزیزمان، هفته دفاع مقدس را به همه رزمندگان آن ایام نورانی، خانواده معزز شهدا، ایثارگران، نیروهای مسلح و همه آنانکه دل در گرو اعتلای این سرزمین دارند تبریک عرض نموده، عزت و سربلندی ایران عزیز را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.»


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول