:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

سیدصالحی: قطعا بازیکنان درخشانی از تهران به فوتبال معرفی خواهد شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 356 ] - چهارشنبه, 24 شهریور 1400
سیدصالحی: قطعا بازیکنان درخشانی از تهران به فوتبال معرفی خواهد شد

عضو کمیته جوانان استعدادیابی هیات فوتبال در مصاحبه با پایگاه خبری هیات فوتبال مطالبی را بیان داشت. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ سیدحسین سیدصا...

عضو کمیته جوانان استعدادیابی هیات فوتبال در مصاحبه با پایگاه خبری هیات فوتبال مطالبی را بیان داشت.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ سیدحسین سیدصالحی، عضو کمیته جوانان استعدادیابی این هیات در خصوص جلسات برگزار شده کمیته توضیحاتی را ارائه نمود: ایشان در ابتدای مصاحبه ضمن تشکر از دکتر شیرازی رئیس هیات، آقای تیموری دبیر هیات، آقای میرزاییان رئیس کمیته، آقای حسینی رئیس دپارتمان و سایر اعضا بابت حضور فعال در کلیه جلسات تقدیر و تشکر کرد.

سید صالحی در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون توجه به استعدادیابی در فوتبال بی سابقه بوده، حضور بزرگان فوتبال را در کمیته استعدادیابی هیات فوتبال از نکات بارز و قابل توجه دانست.

این عضو کمیته جوانان استعدادیابی اظهار امیدواری نمود: با حضور افراد باتجربه در این کمیته، در آینده فوتبال تهران روزهای درخشانی را تجربه خواهد کرد و از این راه به تیم های ملی نیز کمک خواهد شد. 

همچنین با اشاره به نیاز روزافزون فوتبال به آموزش و ترسیم چشم انداز و افق روشن برای این ورزش اظهار داشت که با دعوت از مربیان با تجربه و فنی در بحث فوتبال پایه و مدارس تهران، قطعا بازیکنان مستعدی از استان تهران به فوتبال معرفی خواهند شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول