:: چهارشنبه, 15 تیر 1401

جلسه کمیته جوانان استعدادیابی برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 310 ] - سه شنبه, 23 شهریور 1400
جلسه کمیته جوانان استعدادیابی برگزار شد

جلسه کمیته جوانان استعدادیابی هیات فوتبال استان تهران امروز با حضور اعضا تشکیل شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در این جلسه دکتر شیرازی رئیس ...

جلسه کمیته جوانان استعدادیابی هیات فوتبال استان تهران امروز با حضور اعضا تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در این جلسه دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال، حضور جناب آقای محسن خلیلی مدیر آکادمی تیم فوتبال پرسپولیس را به عنوان عضو کمیته جوانان استعدادیابی تبریک گفت. ریاست هیات فوتبال از چینش اعضا کمیته جوانان استعدادیابی که شامل مدیران آکادمی تیم های پرسپولیس و استقلال و سایر افراد برجسته می باشد ابراز خرسندی کرد تا این امر باعث آینده درخشان برای فوتبال پایه در پایتخت شود.

دکتر شیرازی درخواست میزبانی استان تهران در برگزاری استعدادیابی کشوری را مطرح تا نقطه نظرات اعضا مورد بررسی قرار گیرد تا استان تهران بتواند به طور شایسته در هفته های آینده میزبانی را انجام دهد. 

همچنین مباحثی که در این کمیته مورد بحث و بررسی قرار گرفت عبارت بودند از بحث برگزاری کلاس و همایش های دانش افزایی برای استعدایابان پایتخت که در این خصوص تصمیماتی اتخاذ شد.

تیم های منتخب پایه در تهران و شهرستان تشکیل خواهد شد تا در رقابت هایی که برای آنها طراحی شده است شرکت کنند. این رقابت ها از میان تیم های منتخب باعث ظهور استعدادهایی خواهد شد که تیم های باشگاهی پایتخت از آنها استفاده نمایند.

همچنین جناب آقای تیموری دبیر هیات فوتبال پیشنهاد آقای کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال را در این جلسه مورد طرح قرار دادند. در این پیشنهاد حضور افرادی که از تجارب فنی و سوابق خوب برخوردارند جهت حضور در مدارس فوتبال دعوت به عمل تا مورد استفاده قرار گیرند. حضور این افراد در مدارس فوتبال به عنوان مدیرفنی یا ناظرینی از سوی هیات فوتبال بر مباحث فنی که در مدارس فوتبال آموزش داده می شود می تواند بسیار موثر باشد.

در پایان هریک از اعضا نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص آینده فوتبال پایتخت مطرح کردند که در نهایت جمع بندی توسط آقای میرزاییان رئیس کمیته انجام شد. مقرر گردید در آینده جلسه ای با حضور دکتر ماجدی و کمیته جوانان استعدایابی فدراسیون برگزار شود تا اعضا بتوانند مباحث مورد نظر را در جهت پیشرفت و توسعه فوتبال کشور مطرح نمایند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول