:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

بازدید دبیرکل فدراسیون فوتبال از هیأت فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 338 ] - شنبه, 20 شهریور 1400
بازدید دبیرکل فدراسیون فوتبال از هیأت فوتبال

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از هیأت فوتبال بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ آقای حسن کامرانی فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال عصر...

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از هیأت فوتبال بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ آقای حسن کامرانی فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال عصر روز شنبه با حضور در ساختمان هیأت فوتبال استان تهران از این هیات بازدید نمود و  نشستی را با آقایان دکتر شیرازی رئیس، تیموری دبیر، فروغی رئیس کمیته داوران؛ دکتر پاک ضمیر رئیس کمیته مسابقات هیات برگزار کرد.

در این نشست صمیمی که چند ساعت به طول انجامید کامرانی فر در جریان نحوه برگزاری مسابقات استان تهران قرار گرفته و از روند ثبت نام و دریافت مدارک تیم ها اطلاعاتی را جویا شده و از عملکرد هیات در این خصوص تمجید به عمل آورد.

ایشان همچنین در خصوص فوتبال شهرستان های تهران و نیز فوتبال بانوان به گفتگو و تبادل نظر پرداخت .

دکتر شیرازی در این جلسه گزارشی از فعالیت چند سال اخیر هیات فوتبال استان تهران را در 7 بند به شرح ذیل در اختیار سرپرست دبیرکلی فدراسیون قرار داد.

1.    استاندارد سازی ساختار هیات و تشکیل واحدها و کمیته ها مطابق با دستور العمل AFC
2.    استاندارد سازی باشگاه های شرکت کننده در مسابقات با روش ثبت رسمی، داشتن مدیر عامل، هیئت مدیره، لوگو، اساسنامه و ...
3.    استاندارد سازی مسابقات با تشکیل لیگ برتر 16 تیمی به صورت رفت و برگشت و مسابقات دسته اول به صورت 16 تیمی و ...
4.    ایجاد سامانه الکترونیکی هیات فوتبال تهران با قابلیت های مختلف از جمله ایجاد آرشیو کامل سابقه بازیکنان و باشگاه ها، آرشیو مسابقات برگزار شده، ثبت آنلاین اطلاعات مسابقه توسط نماینده مسابقه به صورت آنلاین، جدول آقای گل به صورت آنلاین، مشاهده محرومین مسابقه به صورت آنلاین، کلیه پرداخت های مالی به صورت آنلاین، اعمال محرومیت های انضباطی به صورت آنلاین و ...
5.    خرید ساختمان اختصاصی 5 طبقه برای هیات فوتبال استان تهران و تجهیز کامل آن در سال 1397
6.    داشتن حسابرس قانونی به عنوان اولین هیات فوتبال کشور از سال 1396
7.    امضای تفاهم نامه همکاری با شبکه امید صدا و سیما در جهت پخش زنده مسابقات رده های پایه استان تهران
 
همچنین رئیس هیات در پایان از دبیرکل فدراسیون فوتبال درخواست کرد برگزاری جلسات هم اندیشی با کمیته های بانوان، آموزش و جوانان استعدادیابی فدراسیون فوتبال جهت هماهنگی و توسعه در این زمینه ها در دستور کار فدراسیون فوتبال قرار گیرد. علاوه بر آن جلسات هم اندیشی با روسای هیئت های فوتبال کشور با دبیرکل می تواند در جهت هماهنگی و یکنواختی در خصوص آیین نامه های اجرایی فدراسیون فوتبال مدنظر قرار گیرد.

کامرانی فر در بازدیدی که در ابتدای حضورش در هیئت فوتبال از کمیته های مختلف داشت، با اعضا و مدیران هیات دیدار و از نحوه کار مجموعه هیات ابراز رضایت نمود. سپس در تمجید از عملکرد دکتر شیرازی در مدت 13 سال مدیریت مطلوبی که داشته به ویژه در محورهای شاخص توسعه فوتبال در پایتخت از نظر سخت افزاری و نرم افزاری خواستار ادامه این روند در آینده شد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون از فرآیند صدور کارت بازی مسابقات استان تهران اظهار خرسندی نموده و در خصوص مشکلاتی که در خصوص صدور گواهی نامه های مربی گری پیش آمده قول مساعد داد تا سریعاً مربیان شرکت کننده در کلاس ها بتوانند گواهینامه های خود را دریافت نمایند. همچنین صدور کارتهای داوری هم با همکاری هیئت فوتبال استان تهران انجام خواهد گرفت. 
وی با توجه به اینکه تعداد ده نفر از بازیکنان زیر 15 سال متعلق به تهران است پیشنهاد نمود تا در آینده نزدیک هیئت فوتبال استان تهران بتواند با ایجاد آکادمی فوتبال پایتخت موجبات توسعه فوتبال پایه فراهم شود.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با تاکید براینکه سیستم و فعالیت هیات فوتبال استان تهران می تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر استان ها باشد،گفت: هیات فوتبال استان تهران بزرگترین هیات و با بیشترین سهم در تیم ها و مسابقات می تواند یک بازوی قوی فدراسیون فوتبال باشد.

کامرانی فر در پایان با اشاره به برنامه های توسعه دکتر عزیزی خادم ریاست فدراسیون در تمام رده های آقایان و بانوان از تلاش و پیگیری های هیات فوتبال در زمینه استعدادیابی در استان تهران نیز تقدیر کرد.
مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول