:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

برگزاری طرح بزرگ استعدادیابی تیم ملی نوجوانان در استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 512 ] - شنبه, 6 شهریور 1400
برگزاری طرح بزرگ استعدادیابی تیم ملی نوجوانان در استان تهران

طرح بزرگ استعدادیابی تیم ملی نوجوانان در استان تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ در این رابطه حمید حسینی مسئول دپارتمان استعدادیا...

طرح بزرگ استعدادیابی تیم ملی نوجوانان در استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ در این رابطه حمید حسینی مسئول دپارتمان استعدادیابی استان تهران توضیح داد:

با توجه به ابلاغ دستورالعمل کمیته جوانان و استعدادیابی فدراسیون فوتبال ج.ا.ایران، مبنی بر اجرای طرح استعدادیابی در رده سنی متولدین 84 (دو ماه آخر) جهت تشکیل تیم ملی نوجوانان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا، کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان تهران از  مورخ20 مرداد برنامه اجرایی طرح استعدادیابی خود را در همین راستا آغاز نمود.

در گام نخست هیات فوتبال استان تهران با هماهنگی و اعلام فراخوان به باشگاه های فعال در سطح استان، از تمامی بازیکنان مستعد شاغل در لیگ های سطح بالای تهران جهت حضور در تمرینات انتخابی دعوت بعمل آورد .

در ادامه روند اجرای طرح استعدادیابی، در تاریخ های 21 و 22 مرداد و 4و 5 شهریور مراحل بعدی تمرینات نیز با حضور استعدادیابان برار استان تهران انجام گردید.

حسینی در خصوص شهرستان های استان نیز افزود:

در فستیوال استعدادیابی به میزبانی ملارد تیم های فعال در شهرستان های استان تهران نیز بازیکنان خود را در معرض دید استعدادیابان هیئت فوتبال استان تهران قرار دادند تا بازیکنان مستعد و نخبه شهرستان های استان نیز شانس حضور در بین نفرات منتخب را داشته باشند.

در مجموع برگزاری فستیوال ملارد و تمامی مراحل اجرای طرح استعدادیابی، تعداد بسیاری از بازیکنان استان تهران مورد ارزیابی قرارگرفتند.
از مسئولین محترم شهرستان، فرماندار ،شهرداران ملارد و صفادشت، رئیس اداره ورزش و جوانان، اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرستان و بخش، روسای کمیته های هیأت فوتبال، مربیان و اهالی فوتبال شهرستان، قدرانی می نماییم.

در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جناب آقای دکتر شیرازی ریاست محترم هییت فوتبال استان تهران که همواره برای پیشبرد هدفمند و مثمر ثمر بودن برنامه های استعدادیابی در استان تهران بی شائبه تلاش می کنند، قابل ذکر است طرح بزرگ استعدادیابی استان تهران در تاریخ 10 شهریور به کار خود پایان می دهد و در نهایت تعداد30 بازیکن به عنوان نفرات برگزیده به فدراسیون فوتبال جهت شرکت در مرحله کشوری انتخابی تیم ملی ج.ا.ایران معرفی خواهند شد.

همچنین ادامه استعدادیابی در ورزشگاه بعثت مورخ 5 شهریور ماه از ساعت 9 صبح الی 12 به میزبانی آکادمی کیا و با حضور اعضای فدراسیون فوتبال دکتر ماجدی رئیس کمیته محترم جوانان و سایر همکاران و حضور بازیکنان شاغل لیگ های استان تهران برگزار شد.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول