:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

تمدید مهلت استعدادیابی و معرفی استعدادهای برتر استانها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 257 ] - سه شنبه, 2 شهریور 1400
تمدید مهلت استعدادیابی و معرفی استعدادهای برتر استانها

مهلت استعدادیابی و معرفی استعدادهای برتر استانها در رده سنی زیر 16 سال تمدید شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، حسن کامرانی فر، سرپرست دبیرکل ف...

مهلت استعدادیابی و معرفی استعدادهای برتر استانها در رده سنی زیر 16 سال تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، حسن کامرانی فر، سرپرست دبیرکل فدراسیون با ارسال نامه ای به روسای هیات فوتبال استانها از تمدید مهلت استعدادیابی و معرفی استعدادهای برتر استانها در رده سنی زیر 16 سال خبر داد.

در این نامه آمده است:

درخصوص استعدادیابی بازیکنان زیر 16 سال به آگاهی می رساند، با توجه به تعطیلات و محدودیت های ناشی از شرایط کرونایی موجود در کشور و بنا به درخواست مکرر استانها تاریخ خاتمه استعدادیابی از 31 مرداد به 10 شهریورماه و تاریخ معرفی استعدادهای برتر از اول شهریور به 11 شهریورماه تغییر یافت.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری استعدادیابی منطقه ای و ملی این رده سنی، امکان تمدید مجدد مهلت ارسال اسامی و مشخصات بازیکنان مستعد آن استان وجود نخواهد داشت.

گفتنی است، کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با بهره گیری از استعداد یاب های متبحر در تمامی استان های کشور مبادرت به کشف استعدادهای جدید کرده است وجمع کل این افراد 25 هزار و 700 نفر بوده است.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول