:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

جلسه کمیته پزشکی و مسابقات برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 381 ] - پنجشنبه, 21 مرداد 1400

جلسه کمیته پزشکی و مسابقات برگزار شد

جلسه مشترک کمیته پزشکی با کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ امروز در حضور دکتر شیرازی رییس هیات ف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
جلسه کمیته پزشکی و مسابقات برگزار شد

جلسه مشترک کمیته پزشکی با کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ امروز در حضور دکتر شیرازی رییس هیات ف...

جلسه مشترک کمیته پزشکی با کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ امروز در حضور دکتر شیرازی رییس هیات فوتبال جلسه مشترک کمیته پزشکی و کمیته مسابقات جهت اخذ تصمیمات راهبردی برگزار شد.

در این جلسه موضوعاتی به شرح ذیل مطرح گردید: 
با توجه به شیوع موج پنجم کرونا در کشور مقرر گردید، کلیه مسابقات حوزه ها و شهرستان های استان تهران تا عادی شدن شرایط کرونایی تعطیل باشند. طبق تاکید کمیته مسابقات جهت برخورداری جامعه فوتبال و باشگاه ها از فرصت کافی برای کسب آمادگی لازم، طی اطلاعیه های بعدی این امر میسر خواهد شد.

در وضعیت عادی و برای برگزاری مسابقات تیم ها باید همانند سال گذشته PCR، فرم خود اظهاری و تعهد و سایر موارد را در دستور کار قرار دهند.

همچنین لباس های متحدشکل برای پزشک هایی که در مسابقات حاضر خواهند شد، تهیه می شود تا علاوه بر تمایز با سایر عوامل اجرایی، مسابقات به نحو احسن برگزار شود.

در نهایت کمیته پزشکی همراه با کمیته مسابقات در تعامل خواهند بود تا مواردی که باشگاه ها و مدارس فوتبال تخطی می کنند را به مراجعه قانونی گزارش تا طبق مقررات با آن ها برخورد شود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول