:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

جلسه هم اندیشی مسابقات جام نوین برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 286 ] - چهارشنبه, 13 مرداد 1400
جلسه هم اندیشی مسابقات جام نوین برگزار شد

دومین جلسه هم اندیشی نمایندگان تیم های فوتبال تهرانی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دومین جلسه هم اندیشی با حضور دکتر پرچهره مدیرکل ...

دومین جلسه هم اندیشی نمایندگان تیم های فوتبال تهرانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دومین جلسه هم اندیشی با حضور دکتر پرچهره مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران و دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران با حضور مدیران و نمایندگان تیم های فوتبال لیگ برتر، دسته اول و دوم کشور برگزار شد.

پریچهره در این نشست با اشاره به این که تمام تلاش و همت خود را به کار خواهد برد تا دوباره فوتبال تهران در جایگاه اصلی اش قرار گیرد، افزود: حضور تعداد تیم های تهرانی در لیگ برتر، نشان از برتری تیم های پایتخت دارد، ولی باید تمرکز را روی تیم های پایه گذاشت و از آنان حمایت کرد.


وی در مورد در اختیار گذاشتن زمین های چمن بیان کرد که در این ارتباط ورزشگاه تختی و در آینده نزدیک ورزشگاه شهید شیرودی نیز می تواند به فوتبال تهران کمک کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ضمن تاکید حمایت خود از تیم های تهرانی گفت که در بحث مجوزها و گرفتن وام و استفاده از ظرفیت صداوسیما، تلاش خواهد کرد.


همچنین دکتر حبیب الله ابوالحسن شیرازی رییس هیات فوتبال استان تهران از روند کار هیات فوتبال و برگزاری مسابقات فوتبال باشگاه های تهران در فصل آتی سخن گفت و همچنین برگزاری مسابقات جام نوین پایتخت مورد برسی قرارگرفت. شایان ذکر این مسابقات برگرفته از مدل اروپایی آن است که در لیگ اسپانیا تیم های نامداری چون بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیکو مادرید و ... آن را برگزار میکنند نحوه برگزاری مبتنی بر استفاده از 35 بازیکنی است که با باشگاه قرارداد دارند، که با توجه به استفاده از 18 بازیکن در مسابقات رسمی کشوری از سایر بازیکنان نیز در تیم ب استفاده خواهد شد  این امر موجبات ایجاد آمادگی برای سایر بازیکنان خواهد شد و سرمربی میتواند در کوران مسابقات از آن ها استفاده کند و باشگاه های حاضر در این جام با آمادگی بیشتر جهت دستیابی عناوین برتر در مسابقات شرکت خواهند کرد.

در این نشست نمایندگان باشگاه های تهران از برگزاری چنین جلساتی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان ابراز خرسندی نمودند و خواهان استمرار این گونه جلسات، تقویت باشگاه ها و حمایت از باشگاه های قدیمی شدند.

گفتنی است که برخی نمایندگان خواستار تحول در فوتبال تهران و فعال شدن مجدد ورزشگاه های قدیمی مانند ورزشگاه شهید شیرودی شدند.

نمایندگان باشگاه ها با اشاره به کمبود زمین، از ضرورت حمایت از تیم های تهرانی از سوی مدیران ارشد استان صحبت نمودند و همچنین پیگیری موضوع حق پخش صداوسیما را مورد تاکید قرار دهند.


براساس این گزارش نشست مذکور با حضور دکتر پرچهره مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران، ابوالفضل ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل، دکتر شیرازی رییس هیات فوتبال استان، نمایندگان باشگاه های پرسپولیس، استقلال، پیکان، هوادار، نیروی زمینی، عقاب، میلادمهر، بادران، اسپاد الوند و ویستاتوربین در سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول