:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

نشست هماهنگی دو دیدار حساس از هفته پایانی لیگ برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 144 ] - پنجشنبه, 7 مرداد 1400
نشست هماهنگی دو دیدار حساس از هفته پایانی لیگ برگزار شد

جلسه هماهنگی قبل از دو دیدار نماینده های تهران در لیگ برتر امروز پنجشنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگز...

جلسه هماهنگی قبل از دو دیدار نماینده های تهران در لیگ برتر امروز پنجشنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از مسابقه دیدار استقلال تهران و سپاهان اصفهان ازهفته پایانی مسابقات لیگ برتر در محل سازمان لیگ برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال استقلال در این بازی با لباس های یکدست آبی و دروازه بان مشکی و نماینده اصفهانی با رنگ لباس زرد و دروازه بان این تیم زرشکی به میدان بروند.

همچنین در ادامه جلسه دیدار پرسپولیس تهران و پیکان دیگر نماینده استان تهرانی لیگ برتر برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیس تهران با لباس های یکدست قرمز و دروازه بان سبز و پیکان با لباس های یکدست سرمه ای و دروازه بان این تیم زرد به میدان بروند.

سایر موارد مربوط به برگزاری مسابقه از جمله رعایت برگزاری جشن قهرمانی، پروتکل های بهداشتی و حضور میهمانان ویژه دو تیم و جلوگیری از حضور افراد متفرقه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

این دیدارها از ساعت 21:15 روز جمعه در ورزشگاه های آزادی و شهرقدس برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول