:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

نصیری: اردوی تیم ملی جوانان بانوان از 9مرداد ماه آغاز می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 171 ] - چهارشنبه, 6 مرداد 1400
نصیری: اردوی تیم ملی جوانان بانوان از 9مرداد ماه آغاز می شود

اردوی تیم ملی فوتبال جوانان از اواسط مرداد ماه به منظور شرکت در تورنمنت کافا در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ ش...

اردوی تیم ملی فوتبال جوانان از اواسط مرداد ماه به منظور شرکت در تورنمنت کافا در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ شیرین نصیری، مدیر تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: اردوی تیم ملی فوتبال دختران جوان از روز نهم مرداد ماه در مرکز ملی فوتبال زیر نظر کادر فنی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در تورنمنت کافا به دست آوردند.

وی ادامه داد: این اردو تا روز 14 مرداد ماه ادامه خواهد داشت و پس از استراحتی کوتاه، ملی پوشان از19 مردادماه وارد اردو شده و سپس به کشور تاجیکستان اعزام خواهند شد. تورنمنت کافا زیر 23 سال در شهر دوشنبه از 27 مرداد ماه برگزار می شود که تیم ملی فوتبال جوانان بانوان کشورمان با ترکیب بازیکنان زیر 23 و جوانان در این تورنمنت حضور خواهد داشت.

مدیر تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در پایان در خصوص امکانات و شرایط اردویی گفت: خوشبختانه اردوهای تیم ملی جوانان با حمایت مسئولین فدراسیون و کمیته بانوان در حال برگزاری است و برای حمایت از این تیم مسئولین فدراسیون از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. امیدوارم با حضور در تورنمنت کافا و کسب بهترین نتایج پاسخگوی زحمات و حمایتهای بیش از پیش مسئولین فدراسیون و کمیته بانوان باشیم.

گفتنی است، ملی پوشان در این تورنمنت با تیمهای ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و افغانستان به رقابت می پردازند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول