:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

جلسه هم اندیشی با تیم های لیگ برتر، دسته یک و دوم استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 500 ] - جمعه, 1 مرداد 1400
جلسه هم اندیشی با تیم های لیگ برتر، دسته یک و دوم استان تهران

جلسه هم اندیشی تیم های لیگ برتر، دسته یک و دوم کشور و استان تهران در هیات فوتبال استان تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ روز سه ش...

جلسه هم اندیشی تیم های لیگ برتر، دسته یک و دوم کشور و استان تهران در هیات فوتبال استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ روز سه شنبه در هیات فوتبال استان تهران با حضور نمایندگان تیم های استقلال، پرسپولیس، سایپا، پیکان، هوادار، بادران، عقاب، نیروزمینی، اسپاد، میلادمهر و ویستاتوربین جلسه هم اندیشی در خصوص تشکیل تیم "ب" برگزار و موارد ذیل بررسی و مصوب گردید.

در این جلسه تصویب شد که همزمان با فصل جدید مسابقات فوتبال لیگ برتر، دسته یک و دوم کشور مسابقات جدیدی تحت عنوان جام نوسن پایتخت برگزار شود. در این مسابقات تیم های فوق از همان لیست 35 نفر بازیکنانشان که کارت سازمان لیگ صادر شده است؛ بهره خواهند برد اما بازیکنانی که فرصت بازی پیدا نمیکنند تحت تیم دوم در مسابقات شرکت میکنند که یک پشتوانه برای این تیم ها نیز خواهد شد.

‎همچنین مصوب شد؛ آیین نامه برگزاری مسابقات توسط هیات فوتبال استان تهران و سه نفر از نمایندگان تیم های فوق تدوین شود تا بر اساس ان مسابقات برگزار شود. در ادامه مقرر شد با هماهنگی صدا و سیما و شبکه 5 استان تهران جهت پوشش تصویری و جذب حامی مالی موجبات جذابیت مسابقات فوق فراهم شود.

‎همین طور برای حفظ کیفیت مسابقات در حد استاندارد، ناظرین رسمی و مربیانی که در تیم بزرگسالان هستند یک الی دو نفر در این تیم ها حضور خواهند داشت.

‎در پایان مقرر شد در جلسات اتی از مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی دعوت به عمل آید تا با حمایت آن ها فوتبال پایتخت در ریل توسعه قرار گیرد تا باشگاه های تهرانی که فعالیت میکنند با پشتیبانی کار خود را جدی تر پیگیری نمیاند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول