:: پنجشنبه, 27 مرداد 1401

‎تقدیر از رضا عنایتی و باشگاه هوادار در هیات فوتبال تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 464 ] - سه شنبه, 29 تیر 1400
‎تقدیر از رضا عنایتی و باشگاه هوادار در هیات فوتبال تهران

به مناسبت صعود تیم فوتبال هوادار تهران به لیگ برتر کشور در جلسه هم اندیشی باشگاه های فوتبال تهرانی حاضر در لیگ های کشوری، از مالک و سرمربی این تیم تقدیر به عم...

به مناسبت صعود تیم فوتبال هوادار تهران به لیگ برتر کشور در جلسه هم اندیشی باشگاه های فوتبال تهرانی حاضر در لیگ های کشوری، از مالک و سرمربی این تیم تقدیر به عمل آمد.

‎به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ در جلسه امروز هم اندیشی تیم های تهرانی حاضر در لیگ برتر، دسته یک و دوم کشوری  که در هیات فوتبال استان تهران برگزار شد، جهت برنامه ریزی برای مسابقات آینده فوتبال تهران بحث و گفتگو پرداختند و در پایان دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران و عباس تیموری دبیر هیات از غلامرضا عنایتی مالک و سرمربی تیم هوادار جهت صعود به لیگ برتر تجلیل به عمل آوردند و به رسم یادبود تندیسی از سوی هیات فوتبال به وی اهدا شد.

‎شایان ذکر است در این جلسه آقایان ناصر فریادشیران استقلال)، ابراهیم شکوری( پرسپولیس )رضا رهقی( پیکان)وحید قاسمی( سایپا)، امید روانخواه (بادران)، یاشار شوقی( اسپاد الوند)، بهنام سالم( میلادمهر)کیومرث جودکی (عقاب )و آرمان داداش ( نیروزمینی) حضور داشتند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول