:: جمعه, 8 مهر 1401

عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال این وضعیت را تحمل نخواهد کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 190 ] - سه شنبه, 29 تیر 1400
عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال این وضعیت را تحمل نخواهد کرد

رییس فدراسیون فوتبال درخصوص شائبه و ابهامات برخی از نتایج بازی های لیگ دسته دوم فوتبال کشور به نکاتی اشاره کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ ...

رییس فدراسیون فوتبال درخصوص شائبه و ابهامات برخی از نتایج بازی های لیگ دسته دوم فوتبال کشور به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ شهاب الدین عزیزی خادم گفت: حتما من و تیم مدیریتی فدراسیون در روز های آینده بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد. صحنه های تکان دهنده ای بود و قطعا اغماض نخواهیم کرد. چه مدیران فدراسیون فوتبال و چه افرادی که در مسیر این نابسامانی ها و کار های شبکه ای دخیل هستند، وضعیت را برایشان ناامن خواهیم کرد. فردا نیز دستور خواهیم داد تا تمامی ارکان قاضی فدراسیون در این باره بسیج شوند و اگر حتی قرار باشد شدیدترین تصمیمات قضایی صادر شود، بی شک فدراسیون فوتبال این وضعیت را تحمل نخواهد کرد و اجازه نخواهیم داد با فوتبالی که متعلق به مردم است بازی کنند و آن را به سخره بگیرند و این رویه را به عادت تبدیل کنند.

وی ادامه داد: فدراسیون نوپاست و یکی از برنامه های اصلی و رفتارهای عمل گرایانه اش مقابله با این نوع رفتار های مشمئز کننده است که در لیگ های پایین شاهد هستیم.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: منتظر گزارش ارکان قضایی خواهیم بود و با هرکس در بدنه فدراسیون و خارج از بدنه فدراسیون در این اتفاقات دخیل باشد بدون اغماض با متخلفین برخورد می کنیم.
رییس فدراسیون که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد در پایان اظهار داشت: از اینکه این صحنه ها را نشان دادید و به شفافیت در فوتبال کمک می کنید سپاسگزارم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول