:: چهارشنبه, 15 تیر 1401

نشست هماهنگی دیدار نماینده های تهران برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 324 ] - دوشنبه, 28 تیر 1400
نشست هماهنگی دیدار نماینده های تهران برگزار شد

جلسه هماهنگی قبل از دو دیدار نماینده های تهران در لیگ برتر امروز دوشنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزا...

جلسه هماهنگی قبل از دو دیدار نماینده های تهران در لیگ برتر امروز دوشنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از مسابقه دیدار استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان ازهفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر در محل سازمان لیگ برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال استقلال در این بازی با لباس های یکدست آبی و دروازه بان زرد و نماینده خوزستانی با رنگ لباس سفید و دروازه بان این تیم نارنجی به میدان بروند.

همچنین در ادامه جلسه دیدار پیکان تهران و دیگر نماینده استان خوزستان، فولاد نیز برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال پیکان تهران با لباس های یکدست سفید و دروازه بان سبز و فولاد خوزستان با لباس های یکدست قرمز و دروازه بان این تیم بنفش به میدان بروند.

سایر موارد مربوط به برگزاری مسابقه از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور میهمانان ویژه دو تیم و جلوگیری از حضور افراد متفرقه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

این دیدارها از ساعت 21:15 روز سه شنبه در ورزشگاه های آزادی و شهرقدس برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول