:: یکشنبه, 23 مرداد 1401

قابل توجه لیگ برتر و دسته دو استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 790 ] - شنبه, 26 تیر 1400

قابل توجه لیگ برتر و دسته دو استان تهران

با توجه به تشدید وضعیت قرمز استان تهران و ادامه تعطیلی مجموعه های ورزشی استان تهران مهلت تحویل لیست اولیه نفرات تیم های لیگ برتر و شروع مسابقات لیگ برتر و دست... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قابل توجه لیگ برتر و دسته دو استان تهران

با توجه به تشدید وضعیت قرمز استان تهران و ادامه تعطیلی مجموعه های ورزشی استان تهران مهلت تحویل لیست اولیه نفرات تیم های لیگ برتر و شروع مسابقات لیگ برتر و دست...

با توجه به تشدید وضعیت قرمز استان تهران و ادامه تعطیلی مجموعه های ورزشی استان تهران مهلت تحویل لیست اولیه نفرات تیم های لیگ برتر و شروع مسابقات لیگ برتر و دسته دوم به تعویق افتاد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران روز شنبه 26 تیرماه تشکیل جلسه داد و با توجه تشدید وضعیت قرمز کرونایی استان تهران و عدم بازگشایی اماکن ورزشی استان تاریخ ارائه لیست اولیه نفرات تیم های لیگ برتر و شروع مسابقات لیگ برتر و دسته دوم استان تهران در فصل 1400 را به تعویق انداخت.

بر این اساس تاریخ ارائه لیست اولیه تیم های لیگ برتر 6 مردادماه می باشد و تیم هایی که موفق به ارائه این لیست در تاریخ ذکر شده نشده باشند تا تاریخ 13 مرداد ماه فرصت دارند لیست اولیه خود را طبق شرایط ذکر شده در آیین نامه به مسئولین رده های مسابقات هیات فوتبال تحویل دهند.

ضمنا به اطلاع می رساند تیم های لیگ برتر تا تاریخ 11 مرداد و تیم های دسته دوم تا تاریخ 4 مردادماه فرصت انجام تست PCR و تحویل آن را دارند.

همچنین شروع مسابقات دسته دوم 12 مرداد و شروع مسابقات لیگ برتر 29 مرداد ماه می باشد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول