:: جمعه, 8 مهر 1401

جلسه کمیته جوانان استعدادیابی استان تهران تشکیل شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 655 ] - پنجشنبه, 17 تیر 1400
جلسه کمیته جوانان استعدادیابی استان تهران تشکیل شد

کمیته جوانان استعدادیابی هیات فوتبال استان تهران با معرفی مسئول و اعضای کمیته تشکیل شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ اولین جلسه کمیته جوانان ...

کمیته جوانان استعدادیابی هیات فوتبال استان تهران با معرفی مسئول و اعضای کمیته تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ اولین جلسه کمیته جوانان استعدادیابی استان تهران با معرفی جناب آقای امیر میرزاییان به عنوان مسئول کمیته و آقایان محمدرضا مهرانپور، مهدی امیر آبادی، سید حسین سیدصالحی، محمد علی یحیوی، مجتبی جباری و بیژن طاهری به عنوان اعضای این کمیته منصوب شدند و در آینده نزدیک افراد جدید نیز به این جمع اضافه خواهند شد. 

در این جلسه که با حضور دکتر شیرازی رییس هیات فوتبال استان تهران و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال برگزار می شد، تصمیماتی بدین شرح گرفته شد: " نظارت و تهیه طرح و درس هایی برای کلیه مدارس فوتبال استان تهران، انجام استعدادیابی در کل پهنای استان تهران برای تمام علاقه مندان مستعد، امضای تفاهمنامه با کلیه باشگاه های فعال در حوزه تیم های پایه که پس از استعدادیابی این کمیته، بازیکنان نخبه جهت استفاده در لیگ های برتر، دسته یک و دو به آن تیم ها معرفی شوند.

همچنین در روزهای آتی جلسه ای با حضور میرشاد ماجدی رییس کمیته جوانان استعدادیابی فدراسیون فوتبال با کمیته هیات فوتبال استان تهران تشکیل می شود تا چشم انداز آینده استعدادیابی فوتبال تهران مشخص و تعاملی سازنده بین این دو کمیته برقرار شود.

در پایان رئیس و دبیر هیات فوتبال استان تهران قول هرگونه مساعدت جهت پیشبرد اهداف این کمیته را دادند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول