:: چهارشنبه, 6 مهر 1401

براتی: اصلاح اساسنامه هیاتها مهمترین موضوع پیش رو است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 215 ] - پنجشنبه, 17 تیر 1400
براتی: اصلاح اساسنامه هیاتها مهمترین موضوع پیش رو است

رئیس کمیته تدوین مقررات معتقد است مهمترین مسئله پیش روی هیاتهای فوتبال استانها اصلاح اساسنامه بوده و باید با تمرکز و فرصت کافی در این خصوص اقدام کرد. به گزارش...

رئیس کمیته تدوین مقررات معتقد است مهمترین مسئله پیش روی هیاتهای فوتبال استانها اصلاح اساسنامه بوده و باید با تمرکز و فرصت کافی در این خصوص اقدام کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دکتر احمدرضا براتی، رئیس کمیته تدوین مقررات و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در این نشست خطاب به اعضای کمیته امور استانها گفت: همانگونه که می دانید کمیته امور استانها متولی امور مربوط به هیات های سراسر کشور است و ارتباط تنگاتنگی میان این کمیته با کمیته تدوین مقررات وجود دارد. در طول دوره های گذشته ارتباط خوب و موثری بین این دو کمیته بوده و در آینده نیز این همکاری ادامه خواهد داشت. من به دعوت طهمورث حیدری- رئیس کمیته امور استانها و دکتر عزیزی خادم در این نشست حضور دارم تا در ارتباط با نقشه راه همکاری دو کمیته و همچنین موارد مهمی مثل اساسنامه هیات های فوتبال ، آیین نامه داخلی کمیته امور استانها و برخی مشکلات و معضلات که در سطح استانهای سراسر کشور وجود دارد به بحث و بررسی پرداخته و در نهایت به نتیجه برسیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: در این جلسه روسای هیات های استانها مواردی مختلفی را مطرح کردند که به بررسی آنها پرداختیم و نتایج بسیار خوبی هم حاصل شد.

وی در ادامه بیان کرد: از بنده دعوت شد تا در جلسات آتی هم در خدمت این عزیزان باشم تا انشالله با تعامل و ارتباط دو کمیته بهترین نتیجه برای فوتبال کشورمان حاصل شود. مهمترین محور ، اصلاح اساسنامه هیات های استانها می باشد که لازم است با توجه به اصلاح و بروز رسانی اساسنامه فدراسیون فوتبال، این اساسنامه هم اصلاح شود. استراتژی ما این است تا ضمن هماهنگی اساسنامه هیات های فوتبال استانها با اساسنامه فدراسیون ، در جهت تقویت جایگاه هیات های فوتبال استانهای سراسر کشور بعنوان فدراسیون های محلی کوشش کنیم تا هیات های فوتبال استانها هم تقویت شوند و هم بتوانند در راه تشریک مساعی با فدراسیون و تامین منافع فوتبال ملی حداکثر بهره وری را داشته باشند.

وی در پایان گفت: همچنین پیشنهاد دادم تا در مورد حق خروج از استانها که توسط بازیکنان و کادر فنی به باشگاه ها پرداخت می شود فرمول و مبلغ این موضوع اصلاح شود .

همچنین بازنگری فرمول پرداخت حق عضویت و نحوه تخصیص این مبالغ به هیات ها و فدراسیون در دستور کار کمیته تدوین مقررات و کمیته امور استان ها قرار گرفته است.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول