:: جمعه, 8 مهر 1401

تعطیلی کلیه فعالیت های فوتبالی استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 636 ] - چهارشنبه, 16 تیر 1400

تعطیلی کلیه فعالیت های فوتبالی استان تهران

بنا به اعلام ستاد ملی مقابله کرونا، تمامی مسابقات و تمرینات ورزشی در پایتخت و 10 شهرستان دیگر استان به دلیل وضعیت قرمز کرونایی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد. ب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تعطیلی کلیه فعالیت های فوتبالی استان تهران

بنا به اعلام ستاد ملی مقابله کرونا، تمامی مسابقات و تمرینات ورزشی در پایتخت و 10 شهرستان دیگر استان به دلیل وضعیت قرمز کرونایی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد. ب...

بنا به اعلام ستاد ملی مقابله کرونا، تمامی مسابقات و تمرینات ورزشی در پایتخت و 10 شهرستان دیگر استان به دلیل وضعیت قرمز کرونایی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ بر اساس آخرین اصلاحیه طرح مدیریت هوشمند محدودیت های متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید-19 در شهرهای کشور، مصوبه پنجاه و دومین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا، مشاغل گروه یک (مجاز به فعالیت در تمام شهرستان ها حتی در شرایط قرمز)، مشاغل گروه دو (مجاز به فعالیت در شهرهای نارنجی)، مشاغل گروه سه (مجاز به فعالیت در شهرهای زرد) و مشاغل گروه چهار (مجاز به فعالیت تنها در شهرهای آبی) هستند.

بنابراین طبق دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا مسابقات و تمرینات فوتبال خارج از گروه یک می باشد به همین دلیل فعالیت های ورزشی در تمامی رده های سنی در استان تهران و کلیه شهرستان ها و حوزه های تهران تا دو هفته به منظور خارج شدن استان تهران از وضعیت قرمز کرونایی تعطیل می باشد.

در صورت رعایت نکردن تیم های حاضر در مسابقات استان تهران با آن ها برخورد انضباطی صورت خواهد پذیرفت.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول