:: جمعه, 8 مهر 1401

دبیر هیات به تشریح اقدامات برای جلوگیری از قطع برق پرداخت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 242 ] - چهارشنبه, 16 تیر 1400
دبیر هیات به تشریح اقدامات برای جلوگیری از قطع برق پرداخت

هیات فوتبال استان تهران به تشریح اقدامات انجام شده برای جلوگیری از تکرار قطعی برق ورزشگاه های این استان در زمان برگزاری مسابقات فوتبال پرداخت. عباس تیموری دبی...

هیات فوتبال استان تهران به تشریح اقدامات انجام شده برای جلوگیری از تکرار قطعی برق ورزشگاه های این استان در زمان برگزاری مسابقات فوتبال پرداخت.

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال تهران در گفت و گویی، درباره مشکلات هیات فوتبال تهران برای برگزاری مسابقات لیگ برتر با توجه به قطعی مکرر برق اظهار داشت: واقعا در این هفته ها با مشکل مواجه شده ایم. در این هفته برق ورزشگاه غدیر در دیدار هوادار و فجر سپاسی از لیگ یک، ورزشگاه راه آهن در زمان بازی این تیم در لیگ سه و همچنین ورزشگاه شهدای شهرقدس در مسابقه پیکان و سپاهان قطع شد. حتی مدتی قبل هم در جریان بازی استقلال و پدیده در ورزشگاه آزادی چنین اتفاقی افتاد.

وی افزود: با توجه به شرایط حساس لیگ های مختلف نیاز است بازی ها همزمان باشد تا برابری رعایت شود. قبل از هر مسابقه به تیم میزبان، هیات فوتبال و  فرمانداری شهرستان های مختلف نامه زده و می خواهیم این ماجرا را رصد کرده و نگاه ویژه ای داشته باشند. می طلبد وزارت نیرو، اداره توزیع برق در مناطق مختلف و نهادهای مربوطه کمک کنند تا بتوانیم از هفته های باقی مانده در لیگ برتر و سایر مسابقات به سلامت عبور کنیم.

دبیر هیات فوتبال تهران درباره تمهیدات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تکرار قطعی برق در دیدارهایی که قرار است در هفته بیست و هفتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی و ورزشگاه دستگردی برگزار شود، توضیح داد: در این هفته دیدار پرسپولیس و آلومینیوم در ورزشگاه آزادی و سایپا و استقلال در استادیوم دستگردی برگزار می شود. امروز با مسئولان هر دو ورزشگاه نامه نگاری کرده و از آنها می خواهیم با اداره برق منطقه صحبت کرده و مهندسان و تکنسین های فنی را در آنها مستقر کنند. اگر در این استادیوم ها ژنراتور وجود دارد، باید بررسی شده و در صورت نیاز آنها را سرویس کنند. 

تیموری ادامه داد: حتی در صورت امکان مسئولان دو ورزشگاه آزادی و دستگردی باید از ارتباطات خود استفاده کرده تا دست کم یک نفر از اداره برق منطقه در زمان برگزاری بازی، در ورزشگاه حضور داشته باشد تا به مسئولان برگزاری مسابقه کمک کند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول