:: پنجشنبه, 11 خرداد 1402

طالقانی: اعلام برگزاری انتخابات هیات تهران در صلاحیت آقای تاج است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 934 ] - چهارشنبه, 13 شهریور 1398
طالقانی: اعلام برگزاری انتخابات هیات تهران در صلاحیت آقای تاج است

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از خبرگزاری فارس، کاظم طالقانی در واکنش به اظهارات رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اظهار د...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از خبرگزاری فارس، کاظم طالقانی در واکنش به اظهارات رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اظهار داشت: آقای گل محمدی روز گذشته در تماسی با ریاست محترم فدراسیون فوتبال اعلام کردند هیچ موردی بابت انتخابات هیات فوتبال به تهران به فدراسیون برنمی گردد و تغییرات سه نفره ای که در اعضای مجمع رخ داده صحت ندارد و کمافی السابق افراد اعلام شده به عنوان اعضای مجمع در انتخابات هیات فوتبال شرکت می کنند.

طالقانی افزود: مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام کرده اند که به همین دلایل برگزاری انتخابات هیات فوتبال تهران لغو شده است این در حالی است که ما گزارش کاملی از زمان ثبت نام نامزدها تا انتخابات هیات فوتبال تهران به ریاست محترم فدراسیون فوتبال ارائه داده ایم و اعلام برگزاری یا عدم برگزاری انتخابات مربوط به تصمیم آقای تاج ریاست فدراسیون فوتبال است و منتظر اعلام نظر ایشان هستیم. برگزار نشدن انتخابات به هیات در صلاحیت مدیرکل ورزش و جوانان استان نیست.

شایان ذکر است کلیه اخبار موثق پیرامون انتخابات هیات فوتبال تنها بر روی سایت فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال قرار داده خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول