:: دوشنبه, 20 آذر 1402

19 بازیکن از تهران به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1651 ] - یکشنبه, 20 مرداد 1398
19 بازیکن از تهران به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

اسامی نفرات منتخب از میان بازیکنان حاضر در 2 تورنمنت چین و تاجیکستان جهت شرکت در اردوی آماده سازی از سوی حسین عبدی اعلام شد که 19 بازیکن از استان تهران در فهر...

اسامی نفرات منتخب از میان بازیکنان حاضر در 2 تورنمنت چین و تاجیکستان جهت شرکت در اردوی آماده سازی از سوی حسین عبدی اعلام شد که 19 بازیکن از استان تهران در فهرست 33 نفره این اردو قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، پس از شرکت 2 گروه از بازیکنان حاضر در اردوهای تیم نوجوانان در 2 تورنمنت چین و تاجیکستان و بررسی سطح فنی و عملکردی آنها در شرایط مسابقه ، دور جدید اردوهای این تیم از روز سه شنبه 22 مرداد در مرکز ملی فوتبال آغاز می شود.

به این منظور اسامی 33 بازیکن از سوی سرمربی تیم نوجوانان به شرح زیر اعلام شد:

آذربایجان شرقی: امیر ابراهیم زاده، علیرضا افخم
اردبیل: حسین فتحی
اصفهان: مسیح مرادی، مهران نفری، صادق صالحی، سبحان نادری، علی فرهادی
تهران: نیما نعمائی، مهدی محمدی، ارشیا حاتمی، امیرحسین ثقفی، محمدجواد عبداله زاده، محمدرضا صلاحی، فردین بحری، علیرضا کرمی، یاسین جعفری، سینا قاسمی، سجاد خادمی، سبحان کمالوند، ارشیا کریمی، یادگار رستمی، محمدرضا کوشکی، فرجام جمال، امیرحسین ریوندی، آریا حسینی فرد، آرین عسگری
خوزستان: ایمان دانش
فارس: علی اکبر رنجیر
کردستان: خالد روحانی
کرمان: سجاد گل محمدی
گیلان: سام قلی زاده
اتریش: آرین کمالی

بازیکنان دعوت شده باید ساعت 14:00 روز دوشنبه (21 مرداد) با حضور در مرکز ملی فوتبال خود را به کادرفنی تیم معرفی کنند.

لازم به توضیح است، نخستین تمرین تیم نوجوانان از ساعت 10 صبح روز سه شنبه 22 مرداد برگزار می شود و نشست تشریح برنامه های آماده سازی تیم فوتبال نوجوانان نیز پیش از شروع تمرین با حضور سرمربی تیم از ساعت 9:15 به مدت 30 دقیقه برگزار خواهد شد.

نمایندگان محترم رسانه های گروهی جهت پوشش خبری این نشست و متعاقب آن تهیه گزارش از تمرین تیم فوتبال نوجوانان می توانند از ساعت 9:00 صبح روز سه شنبه (22 مرداد) در سالن اجتماعات مرکز ملی فوتبال و پس از اتمام این نشست، جهت تهیه گزارش تمرین از ساعت 10:00 در زمین شماره یک حاضر شوند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول