:: چهارشنبه, 25 فروردین 1400

پیام تبریک دکتر شیرازی بابت درخشش در المپیادهای کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 627 ] - جمعه, 9 آذر 1397
پیام تبریک دکتر شیرازی بابت درخشش در المپیادهای کشور

رئیس هیات فوتبال استان تهران در پیامی کسب عناوین برتر رشته های فوتبال و فوتسال را در المپیاد استعدادهای برتر پسران و دختران کشور تبریک گفت. متن این پیام به شر...

رئیس هیات فوتبال استان تهران در پیامی کسب عناوین برتر رشته های فوتبال و فوتسال را در المپیاد استعدادهای برتر پسران و دختران کشور تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

قهرمانی افتخارآمیز تیم فوتبال پسران، نایب قهرمانی فوتسال پسران، سومی فوتسال دختران و سومی تیم فوتبال توابع تهران در اولین المپیاد استعدادهای برتر کشور که نشان از قدرت فوتبال تهران در رده های پایه دارد، موجب مسرت فوتبال دوستان و مربیان و دست اندرکاران فوتبال تهران شد.

اینجانب ضمن عرض تبریک به تمامی مربیان و زحمت کشان فوتبال استان تهران بر خود لازم دیدم از تلاش مسئولین کمیته های بانوان، فوتسال و استعدادیابی و جوانان؛ مربیان تیمهای فوتبال و فوتسال و تمامی بازیکنان این تیمها که از عوامل اصلی کسب این موفقیت ارزشمند بودند تشکر و قدردانی نمایم.

کسب این عناوین درخشان مطمئنا باعث ایجاد انگیزه در بین نوجوانان با استعداد تهرانی خواهد شد و فوتبال پویای تهران را بیش از پیش در مسیر رشد و تعالی قرار خواهد داد.

در پایان از زحمات مسئولین فدارسیون فوتبال، اداره ورزش و جوانان استان تهران و تمامی عواملی که در برگزاری این استعدادیابی بزرگ در استان تهران نقش داشتند تشکر و قدردانی به عمل می آورم.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول