:: پنجشنبه, 30 شهریور 1402

برتری ایران در حسینه ۸۰ هزار نفری آزادی / کره جنوبی باز هم حریف ما نشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3004 ] - سه شنبه, 20 مهر 1395

برتری ایران در حسینه ۸۰ هزار نفری آزادی / کره جنوبی باز هم حریف ما نشد

 تیم ملی فوتبال ایران برابر کره جنوبی به برتری رسید و به صدر جدول گروه خود صعود کرد. تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار از مرحله انتخابی جام جهانی 201... 5 out of 5 based on 1 ratings.
برتری ایران در حسینه ۸۰ هزار نفری آزادی / کره جنوبی باز هم حریف ما نشد

 تیم ملی فوتبال ایران برابر کره جنوبی به برتری رسید و به صدر جدول گروه خود صعود کرد. تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار از مرحله انتخابی جام جهانی 201...

 تیم ملی فوتبال ایران برابر کره جنوبی به برتری رسید و به صدر جدول گروه خود صعود کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 18:18 (با سه دقیقه تاخیر) امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف کره جنوبی رفت و با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. سردار آزمون در دقیقه 25 تک گل کشورمان را به ثمر رساند.

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، رامین رضاییان، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، وحید امیری، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون.

ترکیب کره جنوبی: کیم سونگ جیو، او جائه سوک، کیم کی هی، هوام تائه وی، سون هیونگ مین، کیم بو کیونگ، جی دونگ وون، هان کوک یونگ، کی سونگ یونگ، لی چونگ یونگ، جانگ هیونسو.

ریوجی ساتو از ژاپن قضاوت این مسابقه را برعهده داشت.

نیمه اول:

دقیقه یک: پرتاپ بلند علیرضا بیراوند به نزدیکی های محوطه جریمه کره ای ها رسید و وحید امیری را در موقعیت مناسبی قرار داد، اما داور خطای سردار آزمون را اعلام کرد.

دقیقه 7: توپ ارسالی از جناح چپ به داخل محوطه کره ای ها به سردار آزمون رسید. پس از اینکه دروازه بان کره توپ را دفع کرد، وحید امیری موفق به گلزنی شد، اما کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

دقیقه 10: نفوذ های خوب احسان حاج صفی و ارسال توپ به پشت محوطه جریمه کره ای ها، علیرضا جهانبخش را صاحب موقعیت خوبی کرد و مهاجم تیم ملی می رفت تا اولین گل ایران را به ثمر برساند، اما دروازه بان کره توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 17: ایران صاحب ضربه ایستگاهی شد که جهانبخش باز هم با ارسال احسان حاج صفی به راحتی می توانست دروازه کره را باز کند، اما توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 25: رامین رضاییان توپی را به صورت زمینی به داخل محوطه جریمه کره ارسال کرد و سردار آزمون توانست به زیبایی دروازه حریف را باز کند.

دقیقه 42: سون هیونگ مین به دلیل خطا روی علیرضا جهانبخش از داور ژاپنی کارت زرد گرفت.

نیمه دوم:

دقیقه 46: نخستین تعویض بازی از سوی کره ای ها انجام شد و هانگ چول به جای هانگ کوک یانک به زمین رفت.

دقیقه 49: ارسال جهانبخش به آزمون رسید، اما مهاجم کشورمان نتوانست توپ را کنترل کند تا موقعیت خوب ایران به هدر برود.

دقیقه 59: پرتاپ بلند حاج صفی به داخل محوطه جریمه کره به سعید عزت اللهی رسید که ضربه سر این بازیکن به صورت خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 64: توپ برگشتی ارسالی از روی نقطه کرنر به جهانبخش رسید که این بازیکن شوت زمینی محکمی به سمت دروازه کره روانه کرد، اما دروازه بان حریف توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 66: اشتیلیکه سرمربی کره دومین تعویض تیمش را انجام داد و کی شیم چوک را به جای لی چونگ یونگ به زمین فرستاد.

دقیقه 72: در یک ضد حمله توپ زیر پای آزمون قرار گرفت و این بازیکن می توانست جهانبخش را صاحب موقعیت خوبی کند، اما پاس نداد تا مدافعان کره توپ را از مهاجم کشورمان بگیرند.

دقیقه 77: کو چا چول به جای کیم بو کیونگ به زمین رفت تا سومین تعویض کره ها هم انجام شود.

دقیقه 79: سردار آزمون نخستین بازیکن از ایران بود که کارت زرد گرفت.

دقیقه 82: ایران نخستین تعویض خود را انجام داد و مهدی طارمی به جای علیرضا جهابنخش وارد زمین شد.

دقیقه 84: کارلوس کی روش دومین تعویض ایران را انجام و آندرانیک تیموریان را به جای سردار آزمون به میدان فرستاد.

تلاش دو تیم در دقایق باقی مانده هم نتیجه ای نداشت و در نهایت این بازی با برتری یک بر صفر ایران به پایان رسید تا شاگردان کی روش با کسب 10 امتیاز از 4 بازی در صدر جدول قرار بگیرد. ازبکستان با 9، کره جنوبی با 7، سوریه با 4، چین با یک و قطر بدون امتیاز در رده های بعدی ایستاده اند.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول