:: خبر
هیأت فوتبال استان تهران به عنوان هیأت برتر ورزشی کشور شناخته شد
0
0
0

هیأت فوتبال استان تهران به عنوان هیأت برتر ورزشی کشور شناخته شد

پنجشنبه, 27 اسفند 1394 - 03:34 بعد از ظهر - 17 March 2016
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 479 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 899لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_899/
هیأت فوتبال استان تهران به عنوان هیأت برتر ورزشی کشور شناخته شد

به گزارش پایگاه خبری هیأت فوتبال استان تهران، برای سومین بار از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش کشور، هیأت فوتبال استان تهران جزء مدیران برتر هیأت ورزشی کشو...

به گزارش پایگاه خبری هیأت فوتبال استان تهران، برای سومین بار از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش کشور، هیأت فوتبال استان تهران جزء مدیران برتر هیأت ورزشی کشور شناخته شد که این موضوع مایه مباهات و افتخار جامعه فوتبال استان تهران می باشد.

به نقل از معاونت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران، برگزیدگان چهارمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش ایران یادواره سرلشکر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۴ در حوزه‌های بیست‌گانه مدیریتی ورزش کشور با نظرسنجی از 3000 تن از خبرگان و کارشناسان ورزش سراسر کشور، از سوی شورای مرکزی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران انتخاب شدند که همچون سال‌های گذشته، طی مراسمی در دهه سوم فروردین سال آینده با حضور مقامات لشکری و کشوری، مدیران، قهرمانان و اسطوره‌های ورزش کشور تجلیل خواهند شد.

بر اساس این گزارش، برگزیدگان نهایی به شرح زیر معرفی شدند:

1. روسای برتر فدراسیون‌ها:

محمود خسروی‌وفا (جانبازان و معلولین) و محمدرضا داورزنی (والیبال) به خاطر نتایج و آرای ویژه همچون سال قبل از سوی شورای مرکزی به عنوان سمبل مدیران موفق سال ورزش انتخاب شدند.

الف) رسول خادم ازغدی (کشتی)

ب) محمدعلی شجاعی (تیر و کمان)

ج) کرم‌الله علیمرادی (ناشنوایان)

۲. دبیر برتر فدراسیون‌ها:

الف) حمید بنی‌تمیم (کشتی)

ب) علی توفیق (بسکتبال)

ج) محمود افشاردوست (والیبال)

3. مدیرکل برتر ورزش و جوانان:

الف) محمود محمودی‌نیا (کرمان)

ب) فرزاد فتاحی (سمنان)

ج) حمیدرضا گرشاسبی (تهران)

۴. معاون مدیرکل برتر:

حسن میرزاآقابیک (تهران)

۵. مدیر برتر بانوان ورزش کشور:

پریسا بهزادی (دوومیدانی)

زهرا سروی (تکواندو)

علی آبادی (تیراندازی)

۶. مدیر برتر جوان ورزش کشور:

امیر عفراطی (وزارت ورزش و جوانان)

۷. مدیر برتر فرهنگی ورزش کشور:

الف) داود آذرنوش (رئیس سازمان بسیج ورزش کشور)

ب) سیدمحمد پولادگر (رئیس فدراسیون تکواندو)

ج) مهدی اربابی (سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران)

۸. مدیر برتر پیشکسوتان ورزش:

الف) علی مرادی (رئیس فدراسیون وزنه‌برداری)

ب) کمیته پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس تهران

ج) مهدی حاج محمد (رئیس هیات فوتبال پیشکسوتان)

د) نصیر رحیمی (جام یونس شکوری)

ه) سیدابوالحسن مهدوی (رئیس فدراسیون هندبال)

۹ .مدیران برتر هیات‌های ورزشی کشور:

الف) ورزش زورخانه‌ای و باستانی (کردستان(

ب) هیات فوتبال (تهران(

ج) هیات شنا (تهران(

د) هیات فوتبال (ورزش کارگری(

۱۰. مدیر برتر بین‌المللی ورزش:

الف) علی کفاشیان (فوتبال)

ب) وحید مرادی (قایقرانی)

ج) مهدی علی‌نژاد (ووشو)

۱۱. مدیر برتر حقوقی: متعاقبا روز مراسم اعلام خواهد شد.

۱۲. مدیر برتر بخش خصوصی ورزش:

الف) حمید میرزاده (دانشگاه آزاد)

ب) مظلومی (بیمه رازی)

ج) باشگاه شیمیدر (بسکتبال)

د) بحرینی (نفت سپاهان)

13. مدیر برتر باشگاه‌های ورزش کشور:

الف) محمد دادگان (دانشگاه آزاد)

ب) سعید آذری (ذوب آهن اصفهان)

ج) ابوالفضل قلی‌پور (مقاومت بسیج کشور)

د) مدیر اخلاق باشگاهی: اصغر باقریان (سپاهان اصفهان) و محمود شیعی (پیکان)

۱۴. مدیر برتر تیم‌های ورزشی (سرپرست):

منصور پورحیدری (استقلال تهران)

۱۵. مدیر برتر ورزش نهادهای کشور:

الف) محمدعلی باران‌چشمه (نیروهای مسلح)

ب) علی‌اصغر مجدآرا (ارتش)

ج) غلامرضا شاه‌کرمی (وزارت نفت)

۱۶. مدیر حامی برتر ورزش کشور:

الف) احمد طاهری (بانک سامان)

ب) حمیدرضا مومنی (رئیس منطقه آزاد قشم)

ج) علی‌اصغر مونسان (رئیس منطقه آزاد کیش)

۱۷. مدیر برتر اخلاق ورزش کشور:

الف) سیدابوالحسن مهدوی (هندبال)

ب) احمد ناطق نوری (بوکس)

ج) بهرام شفیع (هندبال)

د) محمدعلی صبور (ورزش سه‌گانه)

۱۸. مدیر برتر خیر ورزشی کشور:

الف) شکرالله محمدپور (فارس)

ب) محمد صنعتی (کرمان)

ج) اصغر تجدد (اصفهان)

۱۹. مدیر برتر روابط عمومی ورزش کشور:

الف) حمید احمدی‌نیا (والیبال)

ب) محسن مرادی (ورزش دانشگاهی)

ج) عبدالرضا نباتچیان (پزشکی ورزشی)

د) دیپلم افتخار به عسگری ازکشتی و حسینی از فوتبال

۲۰. مدیران برتر رسانه‌ای ورزش کشور:

الف) سیدحمید قاسمی (رادیو ورزش)

ب) غلامرضا میرحسینی (شبکه سه)

ج) احسان شیعه (شبکه ورزش)

د) اکبر باقری (باشگاه خبرنگاران جوان)

ه) داود عابدی (سردبیر گروه ورزش شبکه خبر) دیپلم افتخار در بخش صداوسیما

و) علی جوادی (خبرورزشی) در بخش رسانه‌های مکتوب

ز) یوسف اکبری (خبرگزاری ایسنا) رسانه اخلاق

ح) روزنامه شوت ورزشی (رسانه حامی برترسال قهرمانان و پیشکسوتان(

ط) سایت ورزش سه (دیپلم افتخار(

مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز