تساوی تیم فوتبال شاهین باقرشهر برابر منتظران
0
0
0

تساوی تیم فوتبال شاهین باقرشهر برابر منتظران

شنبه, 28 آذر 1394 - 04:14 بعد از ظهر - 19 December 2015
:: خبر
نويسنده : روابط عمومی هیئت فوتبال استان تهرانبدون نظر [ 1055 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 724لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_724/
تساوی تیم فوتبال شاهین باقرشهر برابر منتظران

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران ، تیم فوتبال جوانان شاهین باقرشهر در دور برگشت مرحله نیمه نهایی ، با تساوی برابر منتظران ملارد از صعود به مرحله ن...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران ، تیم فوتبال جوانان شاهین باقرشهر در دور برگشت مرحله نیمه نهایی ، با تساوی برابر منتظران ملارد از صعود به مرحله نهایی مسابقات فوتبال توابع استان تهران باز ماند .

عصر امروز و در دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال توابع استان تهران در رده سنی جوانان ، شاگردان ابوالفضل غیاثی در تیم شاهین باقرشهر که هفته گذشته در بازی رفت یک بر صفر مغلوب نماینده ملارد شده بود ، در یک بازی تماشایی و هجومی مقابل میهمان خود منتظران ملارد با نتیجه دو بر دو متوقف و از صعود به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات توابع استان تهران باز ماند.

ده ها تن از تماشاگران باقرشهری که به امید صعود تیم شاهین به استادیوم ۱۰ هزار نفری عطر سیب ایثارگران آمده بودند ، شاهد بازی سراسر تهاجمی و تماشاگر پسند شاهین بودند اما دو گل زود هنگامی که این تیم در نیمه اول این مسابقه خورد ، مانع از صعود و خوشحالی تماشاگران باقرشهری این دیدار بود.

با توجه به نتیجه امروز که با برتری ۳ بر ۲ و صعود تیم منتظران ملارد در مجموع دو بازی رفت و برگشت همراه بود ، نماینده شایسته فوتبال باقرشهر برای کسب مقام سومی باید در دیدار رده بندی با نماینده فوتبال اسلامشهر دیدار کند.

گفتنی است شاهین باقرشهر قبل از این دیدار با برتری و عبور از تیم های ارزش ورامین ، قرچک ، پاکدشت و آریا ورامین به این مرحله از مسابقات رسیده بود

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز