برگزاری فستیوال فوتبال دختران زیر14سال
0
0
0

برگزاری فستیوال فوتبال دختران زیر14سال

چهارشنبه, 8 مهر 1394 - 07:42 بعد از ظهر - 30 September 2015
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 1602 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 569لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_569/
برگزاری فستیوال فوتبال دختران زیر14سال

به گزارش پایگاه خبری هیأت فوتبال استان تهران، سومین دوره از فستیوال فوتبال دختران زیر 14 سال پنجشنبه 1394/7/9 ساعت 8 صبح در آکادمی تیم های ملی فوتبال با حضور ...

به گزارش پایگاه خبری هیأت فوتبال استان تهران، سومین دوره از فستیوال فوتبال دختران زیر 14 سال پنجشنبه 1394/7/9 ساعت 8 صبح در آکادمی تیم های ملی فوتبال با حضور 14 تیم از حوزه ها و شهرستانهای توابع استان تهران به رقابت می پردازند.

در این فستیوال8 نفر از مربیان خبره و استعدادیاب و تعداد 8 نفر از داوران منتخب فوتبال درجه یک، سه و ملی به داوری خواهند پرداخت.

این فستیوال قصد دارد نگرش جدیدی را در عرصه نوآموزان فوتبالی در رده سنی پایه استخراج نماید و براساس شناسایی زمینه رشد و ارتقاء  افراد را به سمت و سوی فوتبالی شایسته و توانمند با حضور علاقمندان فوتبالی را طبق برنامه ریزیهای مدوّن و مربیان مجرب دنبال کند.

این مراسم هم زمان با شب عید سعید امامت و ولایت حضرت امیرالمومنین، با حضور میهمانان گرامی آقایان کفاشیان ریاست محترم فدراسیون فوتبال، جناب آقای گرشاسبی مدیرکل و مشاور وزیر در اداره کل تربیت بدنی استان تهران، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس محترم فدراسیون سرکار خانم دکتر عرب عامری و معاونت محترم بانوان اداره ورزش استان تهران سرکار سلیمی، جناب آقای علیزاده مدیر آکادمی تیم های ملی فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز