برگزاری فستیوال فوتبال دختران زیر14سال
0
0
0

برگزاری فستیوال فوتبال دختران زیر14سال

چهارشنبه, 8 مهر 1394 - 07:42 بعد از ظهر - 30 September 2015
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 1251 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 569لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_569/
برگزاری فستیوال فوتبال دختران زیر14سال

به گزارش پایگاه خبری هیأت فوتبال استان تهران، سومین دوره از فستیوال فوتبال دختران زیر 14 سال پنجشنبه 1394/7/9 ساعت 8 صبح در آکادمی تیم های ملی فوتبال با حضور ...

به گزارش پایگاه خبری هیأت فوتبال استان تهران، سومین دوره از فستیوال فوتبال دختران زیر 14 سال پنجشنبه 1394/7/9 ساعت 8 صبح در آکادمی تیم های ملی فوتبال با حضور 14 تیم از حوزه ها و شهرستانهای توابع استان تهران به رقابت می پردازند.

در این فستیوال8 نفر از مربیان خبره و استعدادیاب و تعداد 8 نفر از داوران منتخب فوتبال درجه یک، سه و ملی به داوری خواهند پرداخت.

این فستیوال قصد دارد نگرش جدیدی را در عرصه نوآموزان فوتبالی در رده سنی پایه استخراج نماید و براساس شناسایی زمینه رشد و ارتقاء  افراد را به سمت و سوی فوتبالی شایسته و توانمند با حضور علاقمندان فوتبالی را طبق برنامه ریزیهای مدوّن و مربیان مجرب دنبال کند.

این مراسم هم زمان با شب عید سعید امامت و ولایت حضرت امیرالمومنین، با حضور میهمانان گرامی آقایان کفاشیان ریاست محترم فدراسیون فوتبال، جناب آقای گرشاسبی مدیرکل و مشاور وزیر در اداره کل تربیت بدنی استان تهران، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس محترم فدراسیون سرکار خانم دکتر عرب عامری و معاونت محترم بانوان اداره ورزش استان تهران سرکار سلیمی، جناب آقای علیزاده مدیر آکادمی تیم های ملی فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز