:: خبر
نشست خبری فستیوال مدارس فوتبال تهران برگزار شد
+4
4
0

نشست خبری فستیوال مدارس فوتبال تهران برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، دکترشیرازی در نشست خبری فستیوال مدارس فوتبال تهران افزود: در طرح نخبه یابی، کلانشهر تهران بر اساس یک راهبرد جمعی... 5 out of 5 based on 4 ratings.

نشست خبری فستیوال مدارس فوتبال تهران برگزار شد

شنبه, 31 مرداد 1394 - 12:42 قبل از ظهر - 22 August 2015
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 1423 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 530لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_530/
نشست خبری فستیوال مدارس فوتبال تهران برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، دکترشیرازی در نشست خبری فستیوال مدارس فوتبال تهران افزود: در طرح نخبه یابی، کلانشهر تهران بر اساس یک راهبرد جمعی...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، دکترشیرازی در نشست خبری فستیوال مدارس فوتبال تهران افزود: در طرح نخبه یابی، کلانشهر تهران بر اساس یک راهبرد جمعیتی به 9 منطقه تقسیم می شود ضمن اینکه شهرستان های ورامین، دماوند، شهر ری و شهریار در این طرح لحاظ شده اند.
وی گفت: تا کنون در این طرح دو هزار نفر شرکت کرده اند و 75 نفر استعداد یاب استخدام کرده ایم تا ارزیابی لازم را از شرکت کنندگان به عمل آورند.
رییس هیات فوتبال استان تهران گفت: در جلسات گذشته که با حضور رییس فدراسیون فوتبال، مدیر کل ورزش و جوانان و مدیران عامل تیم های لیگ برتر پرسپولیس، استقلال، نفت، راه آهن و سایپا این طرح استعدادیابی مورد توجه قرار گرفت.
به گفته ی شیرازی چهره های شناخته شده ورزشی همچون محمد پنجعلی، میرشاد ماجدی، محمود بیداریان، هومن ابوفاضلی و رضا لک نیز در این طرح همکاری و حضور یافته اند.
وی افزود: هفته آینده مرحله سوم این طرح اجرا می شود که بر اساس آن بررسی و ارزیابی استعدادها انجام خواهد شد و از میان شرکت کنندگان تیم منتخب استان تهران را انتخاب می کنیم.
رییس هیات فوتبال استان تهران تصریح کرد: در این طرح افرادی که انتخاب نشده اند، در نظر گرفته ایم و روی آنها سرمایه گذاری کنیم تا آن ها را نیز به سطح انتخابی برسانیم تا در نهایت در مراحلی دیگر بتوانیم نسل جدیدی را به تیم های پایه ملی وارد کنیم.
شیرازی ضمن تاکید بر همکاری آکادمی هیات فوتبال و فدراسیون فوتبال در این طرح افزود: هفته آینده با حضور حمید گرشاسبی مشاور و مدیرکل  اداره ورزش و جوانان تهران،إ علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال، استعدادها و نخبگان معرفی و از آن ها در ورزشگاه شیرودی تجلیل به عمل خواهد آمد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز