:: خبر
عیادت آقایان کفاشیان و شیرازی از حاج مهدی اربابی
0
0
0

عیادت آقایان کفاشیان و شیرازی از حاج مهدی اربابی

جمعه, 30 مرداد 1394 - 06:31 بعد از ظهر - 21 August 2015
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 847 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 528لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_528/
عیادت آقایان کفاشیان و شیرازی از حاج مهدی اربابی

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در روز پنجشنبه مورخ 29 مرداد 94 آقایان مهندس علی کفاشیان و دکتر حبیب اله شیرازی از جناب آقای حاج مهدی اربابی پیش...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در روز پنجشنبه مورخ 29 مرداد 94 آقایان مهندس علی کفاشیان و دکتر حبیب اله شیرازی از جناب آقای حاج مهدی اربابی پیشکسوت فوتبال و رئیس هیئت فوتبال حوزه شمیرانات ملاقات نمودند. این دیدار پس از عمل جراحی انجام شده بر روی قلب آقای اربابی صورت پذیرفت.

آقای کفاشیان ضمن بیان اینکه این گونه ملاقات ها از پیشکسوتان در دستور کار ایشان قرار دارد از دکتر شیرازی درخواست نمود تا اینگونه ملاقات ها از پیشکسوتان را در برنامه قرار دهد تا ماهیانه به دیدار این عزیزان بروند. در ادامه  ضمن تشکر از مدیریت حاج مهدی اربابی اظهار نمودند با توجه به اینکه حوزه شمیرانات فاقد امکانات انبوه ورزشی می باشد اما هیئت شمیرانات با مدیریت ایشان توانسته با موفقیت عمل کند.

آقای شیرازی نیز ضمن آرزوی سلامتی برای حاج مهدی اربابی از وی خواهش نمود با توجه به عمل صورت گرفته از ایجاد استرس کاری پرهیز نمایند.

در ادامه آقای اربابی ضمن ابراز تشکر از مسئولینی که برای عیادت از ایشان آمده بودند اظهار نمودند که از دوران جوانی در خدمت ورزش به خصوص فوتبال بوده است و همواره سعی نموده تا از ورزش حوزه شمیرانات دفاع کند و موجب توسعه آن را فراهم نماید. وی در ادامه ضمن انتقاد از برج سازی های صورت پذیرفته در منطقه شمیرانات از مسئولین درخواست نمود تا با افتتاح مکان های ورزشی استاندارد جدید به ویژه زمین های فوتبال در حوزه شمیرانات به ورزش این منطقه کمک نمایند.

مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز