:: خبر
جوابیه هیات فوتبال به اظهارات کذب مدیرعامل موسسه عصر دانش
+2
3
1

جوابیه هیات فوتبال به اظهارات کذب مدیرعامل موسسه عصر دانش

جوابیه هیات فوتبال تهران به اظهارات کذب مدیرعامل موسسه عصر دانش  با توجه به خبر منتشره در تاریخ 14/7/93  در بخش ورزشی خبرگزاری مهر تحت عنوان «... 4 out of 5 based on 4 ratings.

جوابیه هیات فوتبال به اظهارات کذب مدیرعامل موسسه عصر دانش

چهارشنبه, 16 مهر 1393 - 12:06 بعد از ظهر - 8 October 2014
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 913 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 51لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_51/

جوابیه هیات فوتبال تهران به اظهارات کذب مدیرعامل موسسه عصر دانش با توجه به خبر منتشره در تاریخ 14/7/93  در بخش ورزشی خبرگزاری مهر تحت عنوان « زوایای جدید از تخلفات در هیات تهران/ فوتبال سلف سرویسی و بازیکنی برای 9 تیم »  به شرح ذیل نیز می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

در خصوص مطالب سراسر کذب و خلاف واقع آقای صادق عبادالهی مدیر عامل موسسه عصر دانش علیه هیأت فوتبال استان تهران ضمن پرهیز از ورود به جزئیات مطالب منتشره به علت عدم ارزش پردازش و پاسخگویی، اجمالا به اطلاع می رساند که اظهارات نامبرده کذب محض و فاقد مستندات و مدارک قابل پذیرش می باشد. نامبرده اساسا هیچگونه رابطه رسمی و قراردادی با این هیأت نداشته است و آنچه توسط نامبرده تحت عنوان راه اندازی سامانه انجام شده پروژه ای آزمایشی جهت ارزیابی بوده است و هیچگاه به مرحله انعقاد قرار داد و بهره برداری رسمی نرسیده است که علت آن ایرادات فنی و حقوقی عدیده ای می باشد که توضیح جزئیات آن از حوصله این مقال خارج است. آنچه توسط نامبرده پیشنهاد یا مطرح یا ادعا گردیده است از قبیل لینک سامانه به سازمان ثبت احوال و مطالبی از این قبیل به لحاظ فنی و حقوقی با موانع زیادی مواجه است و تاکنون نیز علیرغم ادعاها و وعده های پی در پی مشارالیه هیچگاه به مرحله فعلیت نرسیده و اجرایی نگردیده است.

لذا هیأت فوتبال استان تهران ضمن تأکید به این نکته که فرآیند انجام امور ثبت قرار داد بازیکنان و کادر فنی کما فی السابق از طریق مراجعه حضوری به هیأت فوتبال همانند سایر هیأت های فوتبال کشور و به مثابه شیوه ای که در فدراسیون فوتبال معمول است انجام می گردد. به علاوه هیأت فوتبال انتظار دارد که رسانه های محترم اعم از خبرگزاری ها و رسانه های تصویری و نوشتاری قبل از پوشش و انتشار این اخبار و گزارشات حتی الامکان از صحت و سقم مطلب و نیز وجاهت منبع خبری خود کسب اطمینان نمایند. همچنین در خصوص مورد اخیر و اظهارات کذب و واهی آقای صادق عبادالهی پیگیری حقوقی به منظور تعقیب و مجازات نامبرده به جهت افترا، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی از طریق مراجع قضایی آغاز گردیده که نتیجه آن نیز به اطلاع خواهد رسید.

روابط عمومی هیأت فوتبال استان تهران

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز