:: خبر
اعلام رای انضباطی مسابقه بین دوتیم بهمن جوان و داماش ایرانیان
0
0
0

اعلام رای انضباطی مسابقه بین دوتیم بهمن جوان و داماش ایرانیان

یکشنبه, 6 مهر 1393 - 10:12 بعد از ظهر - 28 September 2014
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 888 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 40لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_40/

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران پس از تشکیل جلسه رای خود را درباره مسابقه فوتبال بین دو تیم بهمن جوان و داماش ایرانیان به شرح ذیل نیز صادر کرد.

برابر گزارش داور / ناظر و مسئول کمیته مسابقات مبنی بر اینکه در مسابقه  فوتبال بین دو تیم بهمن جوان و داماش ایرانیان از سری مسابقات لیگ برتر بزرگسالان استان تهران که در تاریخ 04/07/ 93در ورزشگاه هرندی برگزار گردید، در دقیقه 73 در حالیکه نتیجه مسابقه 4 بر صفر بنفع تیم داماش ایرانیان در حال پیگیری بود ، سرمربی تیم بهمن جوان به علت اعتراضات مکرر از زمین مسابقه اخراج گردیده و پس از اخراج به همراه آقایان امیر هاشمی و فریدون برقی به سمت داور مسابقه حمله ور شده و ضمن تهدید ،توهین ، فحاشی و استفاده از کلمات رکیک ،اقدام به ضرب و شتم شدید و حرکات ناشایست و غیر اخلاقی نسبت به داور مسابقه نموده اند و متعاقباً نامبردگان مجدداً به اتاق داوران حمله ور شده و ضمن شکستن شیشه رختکن اقدام به فحاشی رکیک نموده اندو همچنین بازیکن شماره یک به نام آقای امین اسماعیل پور دروارزه بان تیم بهمن جوان نسبت به داور فحاشی و از کلمات رکیک استفاده نموده است.   

لذا کمیته انضباطی مستنداً به مواد 65 و  19 و66 آئین نامه انضباطی به شرح ذیل اتخاذ تصمیم می نماید:

  1.       نتیجه مسابقه بین دو تیم بهمن جوان و داماش ایرانیان ، چهار بر صفر بنفع تیم داماش ایرانیان اعلام می گردد.
  2.       آقای مجید سادات سرمربی تیم بهمن جوان  به 2 سال محرومیت از حضور در کلیه مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ 000/000/50ریال معادل پنج میلیون تومان جریمه نقدی محکوم می گردد .
  3.       آقایان امیر هاشمی و فریدون برقی هریک  به 1 سال محرومیت از حضور در کلیه مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ 000/000/50ریال معادل پنج میلیون تومان جریمه نقدی محکوم می گردند .
  4.       آقای امین اسماعیل پور دروازه بان تیم بهمن جوان  به 3 جلسه محرومیت از حضور در کلیه مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ 000/000/10 ریال معادل یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم می گردد .
  5.       باشگاه فرهنگی ورزشی بهمن جوان ملزم به برگزاری 2 جلسه مسابقه رسمی بدون حضور تماشاچی و پرداخت مبلغ 000/000/20 ریال معادل دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم می گردد.
  6.       ناظر مسابقه به جهت قصور در انجام وظیفه به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم می گردد.

رای صادره ظرف یک هفته پس از ابلاغ قابل تجدید نظر در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می باشد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز