:: خبر
جلسه مشترک بین دو هیئت ورزشی فوتبال و ورزش روستایی استان تهران
0
0
0

جلسه مشترک بین دو هیئت ورزشی فوتبال و ورزش روستایی استان تهران

پنجشنبه, 14 اسفند 1393 - 04:20 بعد از ظهر - 5 March 2015
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 948 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 372لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_372/
جلسه مشترک بین دو هیئت ورزشی فوتبال و ورزش روستایی استان تهران

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران،  طرح مشترک هیئت فوتبال استان تهران و هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محله در جهت استعداد یابی و شناسایی ن...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، 

طرح مشترک هیئت فوتبال استان تهران و هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محله در جهت استعداد یابی و شناسایی نخبگان فوتبال در جلسه مشترک بین دو هیئت ورزشی فوتبال و ورزش روستایی استان تهران در خصوص طرح استعدادیابی نخبگان فوتبالی از میان 276 روستا و 32 شهر و بخش مستقل بحث تبادل نظر شد.

نخست آقای داور زنی، رئیس هیئت ورزش روستایی در رابطه با طرح مذکور نظرات خود را ارائه نمودند و پیشنهاد گردید که کلاسهای آموزشی داوری و مربیگری در روستاها و شهر ها و بخش های مذکور توسط هیئت فوتبال برگزار گردد.

سپس آقای دکتر شیرازی، رئیس هیئت فوتبال استان تهران به طرح 5 منطقه ای شدن طرح استعدادیابی اشاره نمود و از آقای داورزنی در خواست نمود که در استراتژی نوین مشترک نقشه راهی برای طرح مذکور تدوین گردد. ضمنا وی با برگزاری جشنواره های فوتبالی در روستا های نزدیک یکدیگر و شهرهای همجوار با حضور چهره سرشناس مانند مهدی مهدوی کیا (نماینده فوتبال پایه آسیا) و ...

با حضور 75 استعداد یاب در جهت شناسایی نخبگان اشاره نمود و ابراز تمایل نمود تا در سال 94 بتوان علاوه بر برگزاری جشنواره ها، به برگزاری مسابقاتی بین روستاها و بخش ها و شهرهای کوچک اقدام نمود.

همچنین آقای حامدی که قبلا مسئولیت فوتبال محلات را عهده دار بودند پیشنهاد دادند جهت تشویق علاقه مندان برای آنان کارتهای ورزشی صادر شود تا از نظر انگیزه اقشار علاقه مند بتواند با دلگرمی بیشتری بدین کار مبادرت ورزد  و ضمنا آماری از اماکن ورزشی موجود شامل خاکی و چمن تهیه تا بتوان برای آینده برنامه ریزی نمود و علاوه بر این تعداد تیم ها در روستاها هم برآورده گردد.

آقای فرهاد لو پیشنهاد نمودند تا با توجه به سالنهای متعددی که در روستاها وجود دارد به فوتسال هم توجه بیشتری مبذول شود.

در خاتمه آقای دکتر شیرازی پیشنهاد نمود که تا قبل از اتمام سال 93 جلسات مشترک ارایه یابد وقت  موضوع نهایی شد در همایش روسای هیئت های فوتبال و روستایی نقطه نظرات مشترک را در جهت توسعه فوتبال استان تهران برگزار نمایند. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز