:: خبر
پیام تبریک رییس سازمان لیگ فوتسال کشور به هیات فوتبال
0
0
0

پیام تبریک رییس سازمان لیگ فوتسال کشور به هیات فوتبال

چهارشنبه, 2 مهر 1393 - 06:20 بعد از ظهر - 24 September 2014
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 922 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 23لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_23/
پیام تبریک رییس سازمان لیگ فوتسال کشور به هیات فوتبال

سید رضا افتخاری در پیامی قهرمانی و میزبانی هیات فوتبال در مسابقات فوتسال بانوان رده جوانان کشور را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران، سیدرضا افتخاری رییس سازمان لیگ فوتسال کشور در پیامی قهرمانی و میزبانی هیات فوتبال استان تهران در مسابقات فوتسال بانوان رده جوانان کشور را تبریک گفت.

گفتنی است، در پیام رییس سازمان لیگ فوتسال به مناسبت قهرمانی و میزبانی هیات فوتبال استان تهران در مسابقات فوتسال بانوان رده جوانان کشور آمده است:

احتراما، بدینوسیله فرصت را مقتنم شمرده و قهرمانی تیم فوتسال جوانان آن هیئت را تبریک و تهنیت عرض نی نمایم. همچنین از حمایت و تلاش های جنابعالی، همکاران محترم در هیئن فوتبال استان تهران، کمیته بانوان هیئت و سایر دست اندرکارانی که نقش بسزایی در میزبانی مسابقات فوتسال جوانان بانوان کشور فصل 93-92 از تاریخ 93/6/15 لغایت 93/6/21 را داشته اند کمال تشکر و امتنان را بعمل آورم. میزبانی گرم و شایسته آن هیئت محترم در برگزاری این مسابقات، مایه مباهات و سربلندی فدراسیون فوتبال ج.ا.ا و سازمان لیگ فئتسال کشور می باشد.

بدون شک حمایت های بی شائبه جنابعالی و همه عزیزان و دست اندرکاران ورزش قهرمانی، ما را در رسیدن به اهداف عالیه و انجام وظایف خطیر یاری خواهد نمود. امید است با اتکال به پروردگار منعال و در سایه تلاش و همکاری های فی مابین شاهد موفقیت های روز افزون آن هیئت محترم می باشیم.

تصاویر مرتبط
  • پیام تبریک رییس سازمان لیگ فوتسال کشور به هیات فوتبال
مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز