:: خبر
شیرازی: ورزشگاه دربی را ما انتخاب می کنیم
0
0
0

شیرازی: ورزشگاه دربی را ما انتخاب می کنیم

چهارشنبه, 2 مهر 1393 - 02:22 بعد از ظهر - 24 September 2014
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 875 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 18لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_18/
شیرازی: ورزشگاه دربی را ما انتخاب می کنیم

شیرازی: ورزشگاه دربی را ما انتخاب می کنیم  دربی امیدها جنجال زیادی به پا کرد و باعث شد؛ دربی جوانان را تحت الشعاع خود قرار دهد تا هیات فوتبال استان تهران...

شیرازی: ورزشگاه دربی را ما انتخاب می کنیم

 دربی امیدها جنجال زیادی به پا کرد و باعث شد؛ دربی جوانان را تحت الشعاع خود قرار دهد تا هیات فوتبال استان تهران به این باور برسد که ورزشگاه شهید فکوری محل مناسبی برای برگزاری دربی نیست. در این خصوص و اتفاقات دربی با حبیب اله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران گفت و گو کردیم.

دربی امیدها جنجال زیادی به پا کرد و باعث شد دربی جوانان را تحت الشعاع خود قرار دهد تا هیات فوتبال استان تهران به این باور برسد که ورزشگاه شهید فکوری محل مناسبی برای برگزاری دربی نیست. در این خصوص و اتفاقات دربی با حبیب اله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران گفت و گو کردیم.

حبیب اله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران درباره درگیری روز شنبه دربی امیدهای پرسپولیس و استقلال به خبرنگار خبرگزاری آاونا گفت: این درگیری حدود 15 دقیقه پس از بازی رخ داده بود و ما نمایندگان و ناظران ویژه ای را به این بازی فرستاده بودیم و گزارش های این درگیری مکتوب وجود دارد و در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته است و امشب رای این بازی صادر می شود.

وی درباره وضعیت امنیت ورزشگاه فکوری نیز اظهار داشت: ورزشگاه شهید فکوری یک ورزشگاه کاملا نظامی است و تقریبا 14 نیروی نظامی در آن بازی آماده باش بودند و همان طور که گفتم این درگیری پس از بازی اتفاق افتاده بود و در طول بازی امنیت کامل برقرار بود.

شیرازی در مورد امنیت بازی جوانان پرسپولیس و استقلال که روز پنجشنبه برگزار می شود، نیز اعلام کرد: بازی روز پنجشنبه به طور قطع در ورزشگاه شهید فکوری برگزار نمی شود و به تیم استقلال این فرصت را داده ایم که به ما ورزشگاه مورد نظرش را اعلام کند، اما تاکنون این اتفاق نیافتده و ما خودمان محل برگزاری مسابقه را انتخاب و به باشگاه میزبان اعلام خواهیم کرد.

رئیس هیات فوتبال استان تهران در پایان درباره وظیفه این هیات گفت: وظیفه هیات فوتبال هماهنگ کردن مسابقات، زمان برگزاری و ساعات آن، هماهنگ کردن آمبولانس، پزشک و... است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز