:: خبر
محرومیت 50 ساله بازیکن لیگ سوئیس
0
2
2

محرومیت 50 ساله بازیکن لیگ سوئیس

به گزارش روزنامه بلیک سوئیس، مدافع باشگاه فوتبال پرتغال به نام ریکاردو فریرا که در لیگ دسته چهارم کشور سوئیس حضور دارد، در حالی که تا پایان مسابقه به عنوان یک... 3 out of 5 based on 4 ratings.

محرومیت 50 ساله بازیکن لیگ سوئیس

یکشنبه, 11 آبان 1393 - 01:17 بعد از ظهر - 2 November 2014
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 1241 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 166لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_166/
محرومیت 50 ساله بازیکن لیگ سوئیس

به گزارش روزنامه بلیک سوئیس، مدافع باشگاه فوتبال پرتغال به نام ریکاردو فریرا که در لیگ دسته چهارم کشور سوئیس حضور دارد، در حالی که تا پایان مسابقه به عنوان یک...

به گزارش روزنامه بلیک سوئیس، مدافع باشگاه فوتبال پرتغال به نام ریکاردو فریرا که در لیگ دسته چهارم کشور سوئیس حضور دارد، در حالی که تا پایان مسابقه به عنوان یکی از بازیکنان ذخیره بر روی نیمکت حضور داشت، پس از شکست 1 بر صفر تیمش مقابل باشگاه ورب، توپ را به صورت داور مسابقه شوت می نماید و در حالی که داور شتابان به سمت رختکن در حال حرکت بود علاوه بر فحاشی به وی، بر روی داور آب نیز می پاشد.

پس از این اتفاق وکیل مسابقات لیگ آماتوری سوئیس، آقای رابرت بریتر اعلام نمود که ما این گونه بازیکنان را در لیگ سوئیس نمی خواهیم اما متاسفانه سالیانه حدود یک مورد شبیه به این رخ می دهد. بنابراین تصمیم گرفته شد تا برای این بازیکن محرومیت 50 ساله در نظر گرفته شود. این محرومیت بدان معناست که این بازیکن در سن 78 سالگی مجاز خواهد بود تا به مسابقات بازگردد.

شایان ذکر است که این بازیکن دارای سوابق پیشین نیز بوده است. در سال 2009 وی سوت را از دهان داور خارج نمود تا یک محرومیت 12 ماهه را تجربه نماید. در طی سالیان اخیر نیز وی تعداد 45 مسابقه را به دلیل محرومیت ایجاد شده بابت توهین به داوران و بازیکنان از دست داده بود. بنابراین درست است که به نظر می رسد محرومیت 50 ساله برای این بازیکن بسیار سخت گیرانه باشد اما همچنین بازیکنانی باید از فوتبال کنار گذاشته شوند.

مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز