گفتگو با مردی که 43 سال سابقه در فدراسیون و هیئت فوتبال دارد
0
0
0

گفتگو با مردی که 43 سال سابقه در فدراسیون و هیئت فوتبال دارد

یکشنبه, 12 دی 1395 - 11:01 قبل از ظهر - 1 January 2017
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 1033 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1310لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1310/
گفتگو با مردی که 43 سال سابقه در فدراسیون و هیئت فوتبال دارد

هفته گذشته از اسد اسدی مرد زحمتکش سالیان طولانی فدراسیون فوتبال در گردهمایی هم اندیشی سالانه روسای هیات فوتبال استانها توسط  مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال تقد...

هفته گذشته از اسد اسدی مرد زحمتکش سالیان طولانی فدراسیون فوتبال در گردهمایی هم اندیشی سالانه روسای هیات فوتبال استانها توسط  مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال تقدیر شد. به همین بهانه گفتگویی را با مرد پرتلاش فدراسیون و هیئت فوتبال در گذشته انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

اسد اسدی را شاید بتوان تنها شخصی در فوتبال ایران دانست که با تمامی فدراسیون های فوتبال بعد از انقلاب همکاری کرده است. اسدی از سال 1353 همزمان با برگزاری بازی های آسیایی تهران به عنوان کارمند مجموعه ورزشی آزادی مشغول به کار شد و همزمان در فدراسیون فوتبال به ریاست کامبیر آتابای نیز حضور یافت.

اسدی در خصوص فعالیتش در سال های پس از انقلاب گفت: بنده در این 38 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی افتخار همکاری با تمامی روسای فدراسیون ها را داشته ام و خوشحالم که توانسته ام در این سال ها خدمت کوچکی به فوتبال ایران داشته باشم. مدت 22 سال در دبیرخانه فدراسیون و 10 سال در امور استانها مشغول به کار بودم و در الباقی را در قسمت های مختلف فدراسیون حضور داشتم. همچنین در زمان سرمربیگری محمود یاوری و نادر دست نشان در تیم های ملی نوجوانان و جوانان افتخار سرپرستی تیم های ملی را در کارنامه دارم.

اسدی در خصوص مراسم تقدیری که در مشهد مقدس ترتیب داده شده بود گفت: به دعوت مهدی تاج در این مراسم حضور یافتم و در آنجا با تلاش هایی که شخص آقای براداران رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی انجام داده بود به پاس سالها تلاش در فدراسیون فوتبال مورد تقدیر قرار گرفتم که باعث خوشحالی و مسرت بود که مسئولین فوتبال امثال اسد اسدی را که سالها در این فوتبال حضور داشته اند را فراموش نکرده اند.

اسدی در خصوص فعالیتش در هیئت فوتبال تهران گفت: در این سالیان اکثرا به عنوان ناظر برگزاری مسابقات با هیئت فوتبال تهران همکاری داشت ام و افتخار همکاری با روسای هیئت تهران از جمله جان فدا، آبشناسان، اربابی، امین بخش، کاظمی و دکتر شیرازی را دارم.

اسدی در پایان گفت: بین سال های 78 تا 81 از دفتر مشترک فدراسیون ها نمانیده سازمان تربیت بدنی در نظام وظیفه بودم که موفق شدیم در این 3 سال حدود 980 معافی قهرمانی برای ورزشکاران کلیه رشته اخذ نماییم.

نوآموز، طاووسی، آبشناسان، راغفر، صحابه، سجادی، مرتضوی، پهلوان، صفوی زاده، عابدینی، مصطفوی، صفایی فرهانی، دادکان، هاشمی، کفاشیان و مهدی تاج روسای فدراسیون فوتبالی بوده اند که اسدی با آنها همکاری داشته است.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز