:: خبر
جلسه مسولان تیم امید استقلال در کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران برگزار شد
0
0
0

جلسه مسولان تیم امید استقلال در کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران برگزار شد

چهارشنبه, 2 مهر 1393 - 02:05 بعد از ظهر - 24 September 2014
:: خبر
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 745 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 13لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_13/
جلسه مسولان تیم امید استقلال در کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران برگزار شد

جلسه  مسولان تیم امید استقلال در کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران برگزار شد. به گزارش کاپ،در این جلسه که از ساعت 17:30 در محل هیات فوتبال تهران برپا ...

جلسه  مسولان تیم امید استقلال در کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران برگزار شد.

به گزارش کاپ،در این جلسه که از ساعت 17:30 در محل هیات فوتبال تهران برپا شد،سیروس دین محمدی،سرمربی، سیف اللهی پور، سرپرست تیم امید استقلال و افشار لفظی لیدر باشگاه حضور داشتند.

محمد ملک احمدی،رییس کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران در این جلسه پرسش هایی درباره اتفاقات رخ داده در دربی امیدها از حاضران داشت.

ضمن اینکه فیلم دربی جنجالی امیدها هم پخش شد و افشار لفظی،درباره درگیری فیزیکی خود با بازیکنان امید پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

لیدر استقلال در این باره گفت:دو بازیکن امید پرسپولیس از دقایق نخست بازی به استقلال اهانت می کرد و اجازه نمی داد که بازی در آرامش برگزار شود.

سیروس دین محمدی،سرمربی تیم امید استقلال هم عنوان کرد:من با برگزاری بازی در این شرایط مخالف بودم و حتی خواستار برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر شدم اما در نهایت مسابقه در این شرایط برگزار شد.

در نهایت قرار شد که کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران پس از جمع بندی شرایط درباره افراد خاطی در این خصوص تصمیم گیری کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز