پیگیری وضعیت امیرحسین مرادی توسط دکتر شیرازی
0
0
0

پیگیری وضعیت امیرحسین مرادی توسط دکتر شیرازی

سه شنبه, 9 آذر 1395 - 10:04 بعد از ظهر - 29 November 2016
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 1987 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1274لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1274/
پیگیری وضعیت امیرحسین مرادی توسط دکتر شیرازی

رئیس هیئت فوتبال استان تهران امروز طی چند نوبت، پیگیر وضعیت جسمانی امیرحسین مرادی بازیکن تیم امید نفت تهران شد. مرادی کاپیتان تیم امیدهای نفت تهران به دلیل گا...

رئیس هیئت فوتبال استان تهران امروز طی چند نوبت، پیگیر وضعیت جسمانی امیرحسین مرادی بازیکن تیم امید نفت تهران شد. مرادی کاپیتان تیم امیدهای نفت تهران به دلیل گاز گرفتگی در بیمارستان یاس سپید تهران بستری است.

دکتر شیرازی امروز طی تماسی با پدر و برادر امیرحسین مرادی و همین طور ناصر فریادشیران مدیر آکادمی نفت جویای احوال این بازیکن شد و از آخرین وضعیت وی اطلاع پیدا کرد.

پس از صحبت دکتر شیرازی با این عزیزان، مطلع شدیم خوشبختانه سطح هوشیاری وی رو به بهبود و زیاد شدن است و این خبر خوبی برای جامعه فوتبال و خانواده این بازیکن می باشد تا وی هرچه زودتر شرایط بهبودی را پیدا کند. مرادی طی دو روز گذشته دیالیز می شده ولی امروز دستگاه دیالیز را از او جدا کرده اند که این نیز خود نکته مهم و امیدوارکننده ای است.

فریادشیران ضمن تشکر از پیگیری های هیئت فوتبال استان تهران طی روزهای گذشته و دکتر شیرازی که قصد حضور در بیمارستان را داشت و به دلیل ممنوع الملاقات بودن مرادی نتوانست در بیمارستان حاضر شود؛ از فوتبالدوستان تهرانی خواست دعای خیر خود را از امیرحسین مرادی دریغ نکنند و در این شبهای گرانقدر برای سلامتی بازیکن خوب و مستعد کشورمان دعا بفرمایند.

هیئت فوتبال استان تهران برای این بازیکن ارزنده فوتبال تهران آرزوی سلامتی دارد و امیدوار است هرچه زودتر مرادی را در زمین های مسابقه ببیند.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز