عابدینی: بازیکنان عامل ایجاد تنش بودند / داوری و برگزاری مشکلی نداشت
0
0
0

عابدینی: بازیکنان عامل ایجاد تنش بودند / داوری و برگزاری مشکلی نداشت

چهارشنبه, 19 آبان 1395 - 04:59 بعد از ظهر - 9 November 2016
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 937 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1252لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1252/
عابدینی: بازیکنان عامل ایجاد تنش بودند / داوری و برگزاری مشکلی نداشت

در آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ دسته اول تیم بادران در خانه مقابل نساجی مازندران یک بر صفر  شکست خورد که این دیدار در پایان با حواشی ای نیز در پایان همراه بود...

در آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ دسته اول تیم بادران در خانه مقابل نساجی مازندران یک بر صفر  شکست خورد که این دیدار در پایان با حواشی ای نیز در پایان همراه بود.

رضا عابدینی دبیر هیئت فوتبال استان تهران و نماینده برگزاری این بازی در گفتگو با پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران در خصوص مسائل پیش آمده در انتهای این بازی گفت: با توجه به حضور اکبر میثاقیان بر روی نیمکت تیم بادران تهران از ابتدای این بازی جو متشنجی بر روی سکوها و در سمت هواداران تیم نساجی وجود داشت و در لحظاتی از بازی شاهد اعتراض تماشاگران به تصمیمات داور بودیم تا اینکه در وقت استراحت بین دو نیمه با صحبت هایی که توسط برگزارکنندگان بازی و نیروی انتظامی با تماشاگران صورت گرفت جو بهتر شد و آرامش بر روی سکوها شکل گرفت و بازی بدون کوچکترین مشکلی به پایان رسید.

عابدینی ادامه داد: مشکل و حواشی به وجود آمده از داخل زمین مسابقه بود و تماشاچیان دو تیم هیچ گونه نقشی در ایجاد درگیری ها نداشتند و مسائل پیش آمده توسط چند تن از بازیکنانی که سابقه بازی در تیم مقابل را داشتند شروع شد و به نوعی باعث شد کل مجموعه تیم ها را در بر بگیرد و شاهد آن صحنه های زشت برای فوتبال باشیم.

دبیر هیئت فوتبال استان گفت: متسفانه این گونه رفتارها در حال باب شدن در فرهنگ فوتبالی ما می باشد و در روزی که نه داوری مشکل داشت و نه برگزاری مسابقه این صحنه های زشت را شاهد بودیم.

عابدینی در پایان گفت: باید از میزبانی خوب مجموعه بادران به مدیریت آقای سیف الله پور که علی رغم بازنده شدن در این دیدار بسیار خوب برگزار شد تشکر کرد.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز