برگزاری دومین جلسه کمیته جوانان در خصوص پرورش استعدادهای تهران
0
0
0

برگزاری دومین جلسه کمیته جوانان در خصوص پرورش استعدادهای تهران

سه شنبه, 4 آبان 1395 - 06:46 بعد از ظهر - 25 October 2016
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 935 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1219لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1219/
برگزاری دومین جلسه کمیته جوانان در خصوص پرورش استعدادهای تهران

دومین جلسه تخصصی در مورد ایجاد ساختاری مشخص برای پرورش تمامی استعدادهای فوتبال استان تهران برگزار شد. جلسه مورخه 1395/8/4 در دانشگاه شهید رجایی و با حضور رئیس...

دومین جلسه تخصصی در مورد ایجاد ساختاری مشخص برای پرورش تمامی استعدادهای فوتبال استان تهران برگزار شد.

جلسه مورخه 1395/8/4 در دانشگاه شهید رجایی و با حضور رئیس هیئت فوتبال استان تهران و اعضا کمیته جوانان و استعدادیابی این هیئت برگزار شد. دکتر حبیب الله شیرازی ، دکتر فرشید طهماسبی ، دکتر اصغر مازیار ، هومن افاضلی و حمید حسینی حاضرین در دومین جلسه تخصصی پروش استعدادهای فوتبال استان تهران بودند.

هومن افاضلی رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان تهران در گفتگو با پایگاه خبری هیئت فوتبال گفت: با توجه به صحبت های انجام شده در جلسه اول و کارهای صورت گرفته در این مدت ؛ در این جلسه مقرر شد تا در زمینه استعدادیابی آکادمیک فوتبال استان تهران کمیته جوانان بازوی اجرایی این ساختار آکادمیک باشد و مسئولیت انجام این کار را بر عهده بگیرد.

وی ادامه داد: با توجه به نیازهای این آکادمی و به منظور پیشبرد اهداف تصمیم بر آن شد تا سه کمیته در آکادمی تعریف شود. کمیته آزمون ، آموزش و کمیته اجرایی سه کمیته ایجاد شده در این آکادمی بودند که برای هر کدام شرح وظایفی مشخص شد.

کمیته آزمون با ریاست دکتر فرشید طهماسبی مسئول برگزاری تست های علمی و میدانی و همینطور تست های مربوط به آمادگی جسمانی خواهد بود. این تست ها در دانشگاه شهید رجایی که یکی از با امکانات ترین محل ها برای برگزاری این آزمون ها است و در اختیار هیئت فوتبال استان تهران نیز می باشد برگزار خواهد شد.

کمیته آموزش آکادمی با ریاست دکتر اصغر مازیار ، مسئولیت برنامه ریزی و تدوین برنامه آموزشی آکادمی و همین طور ساختار آموزشی و طراحی 4 سطح A-B-C-D و شرایط هر سطح را برای مربیان و بازیکنان زیر نظر خواهد داشت.

کمیته اجرایی با ریاست آقای حسینی سومین کمیته این آکادمی می باشد که وظیفه اجرای برنامه ها و تست های کمیته آزمون و آموزش را بر عهده خواهد داشت.

سرمربی سابق تیم ملی امید ایران اضافه کرد: در مورد ناحیه بندی های استان تهران تصمیم بر آن شد تا با توجه به تصویب گذشته هیئت فوتبال و مشخص کردن 9 ناحیه در تهران این آکادمی نیز بر روی همان 9 ناحیه فوتبالی کار کند تا اهداف هرچه سریعتر به جریان بیافتد و پیش برود.

افاضلی در پایان گفت: هیئت فوتبال استان تهران در نظر دارد برنامه آموزشی خود را در راستای سیاست های کلان پیش ببرد و در نظر دارد با همکاری ارگان هایی چون وزارت ورزش آموزش و پرورش و شهرداری و فدراسیون فوتبال این آموزش را گسترش دهد.


تصاویر مرتبط
  • برگزاری دومین جلسه کمیته جوانان در خصوص پرورش استعدادهای تهران
  • برگزاری دومین جلسه کمیته جوانان در خصوص پرورش استعدادهای تهران
  • برگزاری دومین جلسه کمیته جوانان در خصوص پرورش استعدادهای تهران
  • برگزاری دومین جلسه کمیته جوانان در خصوص پرورش استعدادهای تهران
مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز