:: مقالات
نجات جان یک فوتبالیست توسط کمک داور استان تهران
0
0
0

نجات جان یک فوتبالیست توسط کمک داور استان تهران

چهارشنبه, 28 مهر 1395 - 04:34 بعد از ظهر - 19 October 2016
:: مقالات
نويسنده : هیات فوتبالبدون نظر [ 460 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 1210لینک خبر : http://www.football-tehran.com/index/post_1210/
نجات جان یک فوتبالیست توسط کمک داور استان تهران

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در چارچوب رقابت های هفته ششم لیگ دسته سوم کشور دو تیم پاراگ و بهره برداری مترو در زمین هویزه تهران به میدان رفتند...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در چارچوب رقابت های هفته ششم لیگ دسته سوم کشور دو تیم پاراگ و بهره برداری مترو در زمین هویزه تهران به میدان رفتند که در این دیدار کمک دار بازی موجب نجات جان یکی از بازیکنان تیم پارگ شد.

محمد جعفری کمک داور استان تهران درباره این اتفاق در گفتگو با پایگاه رسمی هیئت فوتبال استان تهران گفت: حدود دقیقه 15 این دیدار بود که در صحنه ای نزدیک به من دو بازیکن با یکدیگر سر به سر شدند که اعلام خطا به نفع تیم مهاجم کردم اما پس از برخورد متوجه مصدومیت شدید بازیکن پاراگ شدم و با توجه به دور بودن پزشک از محل خطا بلافاصله به بالای سر این بازیکن رفتم و با تشنج و خونریزی شدید این بازیکن در دهانش مواجه شدم.

وی ادامه داد: بنده که سالها نجاب غریق بوده ام با توجه به تجربه ای که در این خصوص داشتم با زور زیادی فک قفل شده او را باز کردم و موجب شد خون زیادی از دهان وی خارج شود و راه تنفس وی با شود.

کمک داور این بازی ادامه داد: پس از خارج شدن خون از دهان این بازیکن وی دوباره دچار تشنج شد و اینبار با  کمک ، داور چهارم این دیدار یاسر بابایی فک وی را باز نگه داشتیم و استفاده از پرچم داوری خود راه تنفش وی را باز نگه داشتیم تا این بازیکن بهوش آمد.

و در پایان خاطر نشان کرد: بعد از احیای وی این بازیکن با آمبولانس حاضر در کنار زمین به بیمارستان منتقل شد .

لازم به ذکر است ، با توجه به حضور آمبولانس های مجهز در کنار زمین مسابقه ، اگرچه این بازیکن در طی مسیر انتفالش به بیمارستان دو بار با مشکل تنفسی مواجه شده است اما توسط تیم پزشکی مستقر در محل احیا شده و پس از گذشت چند ساعت در بیمارستان به حالت طبیعی بازگشته است.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز